Adıyaman şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Adıyaman ilinde toplam 12 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Adıyaman yazısına tıklayabilirsiniz.

Adıyaman Devlet Hastaneleri Listesi

Besni
Besni Devlet Hastanesi

125 yatak kapasiteli Besni Devlet Hastanesi poliklinik, acil servis, diyaliz servisi, görüntüleme merkezi, laboratuvar, ameliyathane ve yoğun bakımları ile birlikte sosyal donatıları bünyesinde barındıran modern hastaneciliğin bütün özelliklerini taşımaktadır.

Çelikhan
Çelikhan Devlet Hastanesi

Çelikhan Devlet Hastanesi 21-11-2001 tarihinden itibaren acil bölümü açılmış olup, 10 Mayıs 2002 tarihi itibariyle resmi olarak hizmete geçmiştir. Hastanemiz 30 yataklı ve 10 adet lojmanı bulunmaktadır.

Gölbaşı
Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi

Fiili 46 yatak kapasitesine sahip Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi, Gölbaşı ve Adıyaman halkına hizmet sunmaktadır.

Kahta
Kahta Devlet Hastanesi

Kahta ilçesinin yanı sıra Gerger ve Sincik ilçelerinin geçiş güzergahında olan 150 Yataklı Devlet Hastanesi gün geçtikçe ilçe ve yöre halkının beğenisini ve ilgisini çekmeye devam ediyor.

Tut
Tut Devlet Hastanesi

Adıyaman Tut İlçe Hastanesi Adıyaman'nın kuzeybatısında, Adıyaman Gölbaşı yol güzergahının kuzeyinde bulunmaktadır. 2007 haziran ayında 30 yatak kapasitesi ile hizmete açılmıştır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Adıyaman Hastaneleri

Özel Gözde Hastanesi Adıyaman Merkezde hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşım yollarına yakın mesafede yer alan ve rahat ulaşım olanağı s...

Adıyaman'ın ilk özel hastanesi olarak kurulmuş olan Park Hospital hastanesi siz değerli halkımıza uzun yıllar hizmet etmeği hedeflemektedir....

İl Merkezinde tek branş hastanesi olan Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 25 Mayıs 1998 tarihinde hizmete açılmıştır....

Fiili 46 yatak kapasitesine sahip Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi, Gölbaşı ve Adıyaman halkına hizmet sunmaktadır....