Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi
Kurum Adı:Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Ali Çetinkaya Kampusü İzmir Karayolu 7. Km
Telefon:0 (272) 444-0304
38.78368430.468266

Kurum Hakkında

Afyon Kocatepe Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi 18/10/1999 tarihinde poliklinik faaliyetleri ve günübirlik ameliyatlar ile hizmet vermeye başlamıştır. Bugün, Ali Çetinkaya Kampusünde hizmet vermekte olan hastanenin toplam klinik yatak sayısı 550, yoğun bakım yatak sayısı 76 ve Ameliyathane sayısı 15 olmuştur.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi, Afyonkarahisar şehrinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ahmet Deniz · 6 Şubat 2015

gidip göreceyiz inşallah yardımcı olurlar hastalara karşı nasıl davranıyorlar ümit ederimki çocuğumun tedavisi vardır

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Afyon Park Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Afyon-İzmir Karayolu 2.km

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi

3.9 km. uzaklıkta

Orhangazi Mahallesi Nedim Helvacıoğlu Bulvarı No:73

Korel Klinik FTR Merkezi

4.7 km. uzaklıkta

Afyon Kütahya Karayolu 13.km

Afyoncan Diyaliz Merkezi

6 km. uzaklıkta

Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16

Afyon Diyaliz Merkezi

6.5 km. uzaklıkta

Osmangazi Mah. 128. Sok. No:15 Merkez