Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Zafer Mahallesi Nevşehir Caddesi 3163 Sokak
Telefon:0 (382) 212-2258
38.39354934.022253

Kurum Hakkında

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunulan merkezimizde fonksiyon-estetik ve koruyucu Diş Hekimliği hizmetlerinde örnek olunacak bir kurum vizyonu ve misyonu üstlenerek hasta ve çalışan memnuniyetini üst seviyelere çıkarabilmek ana politikamızdır.

Hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamadaki kararlılığımızı, güncel teknoloji ve nitelikli personel ile destekleyen, kalite yönetim standartlarına uygun, çağdaş, güvenilir ve kendini sürekli yenileyen bir ağız ve diş sağlığı merkezi olmak hedefimizdir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aksaray şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aksaray Devlet Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Zafer Mah. Nevşehir cad. No:117/A

Somuncubaba Diyaliz Merkezi

940 metre uzaklıkta

Çiftlik Mah. Nevşehir Yolu Üzeri Ihlara Bulvarı No:143

Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Çerdiğin Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:152/A

Medi Şifa Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Çerdiğin Mah. Nevşehir Cad. No:11

Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Coğlaki Mah. Kılışarslan İÖO Karşısı 1203 Sok. No:3

Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

Büyük Bölcek Mahallesi 2446 Sok. No:6/2-3