Hatay Antakya devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Antakya ilçesinde 10 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Hatay İli Antakya İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

2008 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Kampüsü'nde hizmete giren yeni hastane binası ile tıbbın gerektirdiği tüm araç ve gerecin, üstün bilgi birikimine sahip doktorlar tarafından kullanıldığı bir merkez haline geldi.

Devlet Hastanesi
Hatay Devlet Hastanesi

Hatay'ın en büyük hastanelerinden biri olan ve bölge halkının sağlık durumuna ihtiyaç verecek olan Yeni Hatay Devlet Hastanesi hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Hastane
Özel Antakya Akademi Hastanesi

Akademi Hastanesi olarak, deneyimli ve güvenilir hekim kadrosunu günümüzde en gelişmiş sağlık teknolojisi ile buluşturduk.

Tıp Merkezi
Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi

Kardiyoloji Dal Merkezi olarak kurulan kurum, 2013 yılından beri Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi ismiyle faaliyet göstermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2007 yılında kurulan Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 20 Ünit olarak günde 700 - 800 hastaya Ağız ve Diş Sağlığı koruyucu ve tedavi edici hizmetleri sunulmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Antakya Göz Hastanesi

Hatay'ın en ileri teknolojisine sahip, çağımızın getirdiği en son yeniliklerle çalışan Antakya Göz hastanesi, uzman kadrosu ve çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 125 yatak kapasitesi ile modern koşullarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi 7328 metrekare kapalı alan üzerinde 3 ameliyathanesi ve 3 doğumhanesi ile en son ve üstün teknolojik donanımla hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel Emir Diyaliz Merkezi

Emir Diyaliz Merkezi en iyi sağlık hizmetini hastalarına sunabilmek amacıyla 5 katlı yeni binasına taşınarak kalite ve hizmet bakımından vazgeçilmez bir sağlık merkezi haline gelmiş bulunmaktadır.

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi

Yeni ve modern binası ile Şifa Diyaliz Merkezi Hatay-Antakya'da şehir merkezinin hızla geliştiği çevre yolu üzerinde hizmet vermektedir.

Yeni Hatay Hastaneleri

Özel Samandağ Hayat Tıp Merkezi, Samandağ ilçesindeki tek tıp merkezi olarak hizmet vermektedir....

Özel Yeni Sevgi Hastanesi olarak Reyhanlı ilçe halkına ve civar yerleşim alanlarına her konuda yükse...

Hatay'ın en büyük hastanelerinden biri olan ve bölge halkının sağlık durumuna ihtiyaç verecek olan Y...

Yorum ve Şikayetler
Serkan Kazan · 21 Haziran 2017

Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
9 Haziran saat 13.00 da bana embriyo transferi yapıldı. Ameliyathanede embriyo transfer öncesi embriyolog içeri girdi. 3...

Inan Bolcal · 14 Haziran 2017

Özel Antakya Göz Hastanesi
Ben İnan Bolcal yazdıklarımı herkes okusun eşimi muayeneye getirdim muayene sonucu bize lens satmak istediler 710tl olan...

Hasamettin Ilbas · 17 Mayıs 2017

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İki sefer gittim bir daha Allah mecbur etmesin. Doktorlar sayı ile çalışıyorlar hastanın şikayetini dinlemeden aç ağzını...

Yunus Tüfekçi · 20 Şubat 2017

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
nasıl iletişim numarası var 2 saattir arıyorum numara sürekli meşgul diyor ayıp kardeşim telefonu neden açık burakıyorsu...