Arhavi Devlet Hastanesi

Arhavi Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Arhavi Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Artvin
İlçe:Arhavi
Adres:Boğaz içi mahallesi Arhavi
Telefon:0 (466) 312-3071
41.3516641.304398

Kurum Hakkında

Hastanemizin hizmet binası ve 16 dairelik lojman binası ile birlikte 10, 350 metre kare alan üzerinde inşa edilmiş, 09-02-1982 tarihinde inşaatı tamamlanarak Dispanser olarak hizmete açılmıştır.

1986 yılında 40 yataklı hastaneye terfi edilmiştir. SSK Hastanesi olarak hizmet vermekte iken 5283 Sayılı Kanun gereği, 20-02-2005 tarihinden itibaren Arhavi Devlet Hastanesi olarak dönüştürülmüştür

Hastanemiz, dahiliye, aile hekimliği, genel cerrahi, kadın doğum, çocuk, diş, diyaliz, ameliyathane, acil servis, laboratuar, röntgen ve polikliniklerden oluşmaktadır.

8 Uzman Tabip, 6 Pratisyen Hekim ( 1 Baştabip, 1 Baştabip Yard. ) 1 Diş Hekimi, 35 Ebe – Hemşire, 27 ( Laborant, Röntgen Teknisyeni, Sağlık Teknikeri, Eczacı, Tıbbı Sekreter, Att) 19 Genel İdare Hizmetleri, 19 Yardımcı Hizmetli kadrosu ve 40 fiili yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

112 Acil Sağlık Hizmetleri hastanemiz bünyesinde hizmet vermektedir. Laboratuarımızda biyokimya (şeker, üre, karaciğer fonksiyon testleri, kolestrol), hepatitler, hormonlar (Guatr, B12, Folat testleri) ve idrar tahlilleri yapılmaktadır. Laboratuar ve röntgen servisimiz 08:00-16:00 saatleri arasında aktif olarak çalışmakta, 16:00-08:00 saatleri arasında ise acil servisten gelen tüm tetkiklerle acil hizmetine yardımcı olmaktadır.

Hastanemizin müracaat katında hasta hakları birimi mevcuttur. İhtiyaç duyulduğu takdirde gerekli şikâyet ve isteklerinizi bu birime kolayca bildirebilirsiniz. Hastanemiz giriş katında mescit, 1. katında emzirme odası mevcuttur.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Arhavi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Arhavi Devlet Hastanesi, Artvin ili Arhavi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Arhavi Devlet Hastanesi RandevuArhavi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Arhavi Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Arhavi Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Arhavi Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Arhavi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hopa Devlet Hastanesi

11.9 km. uzaklıkta

Ortahopa Mah. Kavakdibi Mevkii

Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi

16.9 km. uzaklıkta

Sahil Mah. Muzaffer Birben Cad. No:33

Murgul İlçe Hastanesi

23 km. uzaklıkta

Küre mah. Murgul

Borçka Devlet Hastanesi

31.3 km. uzaklıkta

Aksu Mah. Sigorta Cad.

Kaçkar Devlet Hastanesi

35.7 km. uzaklıkta

Hamidiye Köyü Adliye Yanı

Artvin Devlet Hastanesi

46.8 km. uzaklıkta

Çarsı Mahallesi Hastane Caddesi

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

47.1 km. uzaklıkta

Hastane Caddesi Sağlık Sokak