Artvin şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 8 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Artvin ilinde toplam 10 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Artvin yazısına tıklayabilirsiniz.

Artvin Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Artvin Devlet Hastanesi

1945 Yılında 50 yatak kapasiteli olarak açılan Artvin Devlet Hastanesi, günümüzde teknolojinin son ürünlerini kullanmaktadır. Yaklaşık 130 bin nüfusa hitap eden Hastanemiz, siz saygıdeğer Artvin halkına hizmet vermektedir.

Ardanuç
Ardanuç Devlet Hastanesi

Ardanuç ilçesi Ardanuç, Artvin adresinde hizmet sunmaktadır.

Arhavi
Arhavi Devlet Hastanesi

Arhavi Devlet Hastanesi dahiliye, aile hekimliği, genel cerrahi, kadın doğum, çocuk, diş, diyaliz, ameliyathane, acil servis, laboratuar, röntgen ve polikliniklerden oluşmaktadır.

Borçka
Borçka Devlet Hastanesi

1989 yılında 110 yatak kapasiteli SSK bölge hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2005 yılından itibaren 130 yataklı Borçka Devlet Hastanesi olarak 22 yıldır hizmet vermektedir.

Hopa
Hopa Devlet Hastanesi

Karadeniz sahil yolu üzerinde doğudaki son hastane olan Hopa Devlet Hastanesi, Hopa ilçesi ile çevre ilçe, belde ve köylerdeki insanlara şifa vermeye çalışan bir kuruluş olarak hizmetini sürdürmektedir.

Murgul
Murgul İlçe Hastanesi

Murgul ilçesi Küre mah. Murgul adresinde hizmet sunmaktadır.

Şavşat
Şavşat Devlet Hastanesi

Şavşat Devlet Hastanesi ilk olarak 1937 yılında sağlık merkezi olarak hizmete girmiş ve günümüzde 10 koğuş 50 yatakla hizmetine devam etmektedir.

Yusufeli
Yusufeli Devlet Hastanesi

Yusufeli Devlet Hastanesinde hastamızın istediği poliklinik hekimini seçebildiği genel cerrahi, kadın doğum, diş, acil poliklinikleri mevcuttur.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Artvin Hastaneleri

1945 Yılında 50 yatak kapasiteli olarak açılan Artvin Devlet Hastanesi, günümüzde teknolojinin son ürünlerini kullanmaktadır. Yaklaşık 130 b...

Karadeniz sahil yolu üzerinde doğudaki son hastane olan Hopa Devlet Hastanesi, Hopa ilçesi ile çevre ilçe, belde ve köylerdeki insanlara şif...

Şavşat Devlet Hastanesi ilk olarak 1937 yılında sağlık merkezi olarak hizmete girmiş ve günümüzde 10 koğuş 50 yatakla hizmetine devam etmekt...

Yusufeli Devlet Hastanesinde hastamızın istediği poliklinik hekimini seçebildiği genel cerrahi, kadın doğum, diş, acil poliklinikleri mevcut...