Atatürk Üniversitesi Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri

Atatürk Üniversitesi Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri
Kurum Adı:Atatürk Üniversitesi Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Yakutiye
Adres:Ataturk Üniversitesi Kampüsü Yakutiye
Telefon:0 (442) 344-6666
39.89584541.248027

Kurum Hakkında

Atatürk Üniversitesi Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri, modern tıbbın gerektirdiği imkânlardan faydalanılarak, sağlık hizmeti alan insanlara kaliteli tanı ve tedavi hizmeti verilmesini amaç edinmiştir.

Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri; bölgedeki diğer hastanelerden gelen ya da doğrudan başvuran hastalar için bir referans kurum ve son başvuru merkezi olma özelliği taşımaktadır. Düşük maliyetli ve kaliteli sağlık hizmetlerine zamanında ulaşılabilirliğinin önemli olduğunu, bölgede en büyük eğitim ve sağlık kuruluşu olmanın zorluğunu ve sorumluluğunu biliyoruz. Bu sorumluluk anlayışı ile hastanelerimizde sürekli değişim ve gelişim faaliyetleri yürütmekteyiz. Bu faaliyetleri yürütürken hasta, hasta yakın ve çalışanların memnuniyetlerini de en üst düzeyde tutma gayreti içerisindeyiz. Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi'miz bu konularda da çalışmalar yapıyor.

560 Akademik, 1834 İdari personel ile hastanelerimiz bünyesinde Poliklinik, Klinik, Diyaliz, Taş Kırma Ünitesi, Nükleer Tıp, Radyoterapi, Patoloji, Sterilizasyon, Merkez Laboratuarlar, Kan Bankası, Dahili ve Cerrahi Yoğun Bakım Üniteleri, Mamografi Ünitesi, Hemodinami ve Genetik Laboratuarı, Ameliyathaneler ve Günübirlik Ameliyathanede modern cihazlar ile hizmetler verilmektedir. Ayrıca hastanelerimizde uluslararası standartlara sahip Görüntüleme Merkezi de bulunmaktadır.

2001 yılında Yakutiye Araştırma Hastanesinin yanında yapımına başlanan yeni hizmet binamız 2009 yılının ekim ayında tamamlanmış ve hizmete açılmıştır. Yeni binamızın her servisinde özel suit odalarımız mevcuttur. Hasta odalarımız, hastalarımızın rahat ve güvenilir bir ortamda tedavi olabilecekleri standarttadır. Odalarımızda, buzdolabı, televizyon, telefon, elbise dolabı, banyo, tuvalet ve refakatçi kanepesi bulunmaktadır. Ayrıca binamızda merkezi klima sistemi de mevcuttur.

2009 yılında Aziziye Araştırma Hastanemizde servis ve klinikler, hasta dinlenme odaları yenilenmiş, hizmetlerin her aşamasında otomasyona gidilmiştir. Acil tanı ve tedavi hizmetlerinin arzu edilen düzeyde yürütülebilmesi için Acil Tıp Anabilim Dalı oluşturulmuş, ayrıca ileri teknoloji ile donanımlı modern Günübirlik Ameliyathane ve Organ Nakli Ünitesi hizmete açılmıştır.

Sağlık hizmetlerinde kaliteyi yükseltmek için hastane yönetimi olarak geleceğe yönelik hedeflerimizi belirlemiş bulunmaktayız.

Atatürk Üniversitesi Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Atatürk Üniversitesi Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri, Erzurum ili Yakutiye ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ruzgar Bora Karadag · 18 Şubat 2017

Tamamen berbat Allah düşürmesin. Suç devletin özel hastanelere gitmemiz için ellerinden geleni yapıyorla Allah bildiği gibi yapsın ne diyim

Metin Yıldız · 16 Kasım 2016

*** ***'ye muayeneye gittik, doktor mu, azarlama memurumu belli değil, adam kendisini devler aynasında görüyor. bizi dinlemeden bağırmaya başladı, o kadar hastanın içerisinde neye uğradığımızı şaşırdık, paramızı aldı, bize sekreteri gün verdi günü geldiğinde 400 km yol teperek gittik, adam defolup yurt dışına gitmiş, çalışanlarına niye haber vermediniz diye sorduk cevap yok, kimsenin umrunda değil, böylelerini dövdünmü adam yerine geçiyor, beyaz kod veriliyor mahkeme de onların lehine karar veriyor... boynumuzu büküp geri gittik. Allah'a havale ettik, Allah bildiği gibi yapsın.

Fahrettin Agirman · 8 Mart 2016

Allah kimseyi düşürmesin derim

Erdal Yamanlı · 17 Ocak 2015

daha öncede yazmıştım yine yazıyorum genel cerrahi yoğun bakımı rezaletlerini iki yıl önce de aynı şimdide aynı dün bir haber sitesinde yoğun bakımda yemek yiyenler vardı haklarında soruşturma açılmışdı. burada hergün 7/24 dışarıdan yemekler pastalar geliyor doktor güvenlik hasta bakıcılar hemşireler galoş giymezler hasta yakınlarına göstermelik giydirirler. kardeşlerim bunların mikroplara karşı dokunulmazlıkları var içerisi tam komedi hastalar komada ama perdeler açık sanki ortak paylaşım ayıp bu zamanda Allah düşürmesin diyecem

Ekrem Karapir · 6 Eylül 2012

abim trafik kazası geçirdiğinde 3 ay kaldım. hizmet sıfırın altında...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Atatürk Üniversitesi Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Atatürk Üniversitesi Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 81 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Atatürk Üniversitesi Yakutiye-Aziziye Araştırma Hastaneleri Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Atatürk Mahallesi Çat Yolu Caddesi

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Doktor Refik Saydam Cad. Yukarı Köşk Mh. Çat Yolu Üzeri

FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Hüseyin Avni Ulaş Mah. Çat Yolu Üzeri İhtisas Hastanesi Karşısı Buğra

Net Gör Özel Göz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Paşalar Cad. Atalar Apt. Zemin Kat

Palandöken Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Aşağı Köşk Mahallesi Yenişehir Caddesi No:35

Buhara Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı

Eruzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Atatürk Blv. No:97