Ayancık Devlet Hastanesi

Ayancık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ayancık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sinop
İlçe:Ayancık
Adres:Cumhuriyet Cad. Hastane Sok. No:2/2
Telefon:0 (368) 613-1027
41.9437234.588502

Kurum Hakkında

Hastane binası Devlet vatandaş işbirliği ile 1962 yılında yapılmış ve aynı yıl Sağlık Merkezi olarak hizmete girmiştir. 1984 yılında 50 kadro ve 38 fiili yatak kapasitesi ile Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. Aralık 1990'da aynı bina da hizmet veren Merkez Sağlık Ocağının Hastane bahçesinde yapılan yeni binasına taşınması ile yatak kapasitesi 44'e çıkarılmıştır. Hastanemizin ek bina inşaatına 1995 yılında başlanmış ve 1999 yılında bitirilerek hizmete açılmıştır. Hastanemiz halen 3 yataklı servis, acil servis, 9 yataklı Diyaliz Ünitesi ile hizmet vermektedir.

1. katta; Başhekimlik, Dahiliye, Nisaiye ve Cerrahi olmak üzere 3 branşta poliklinik ve Toplum Sağlığı Merkezi 1. Katta Organ Bağış Hasta hakları 2 Diş polikliniğimizle hizmeti vermektedir. Ayrıcı Doktor Odası Kan Alma ve 9 yataklı Diyaliz Ünitesi yer almaktadır. Birinci kat ek bina kısmında Hasta Kabul, Acil poliklinik Odası, 3'er yataklı Erkek ve Bayan müşahede odaları, Sağlık Memuru odası, Röntgen Ünitesi, Hasta Kabul ve Laboratuar bulunmaktadır.

2. katta; 5 yataklı yoğun bakım ünitesi ile Dahiliye, Nisaiye ve Cerrahi servisine ait 13 adet hasta odası, hemşire odası ve tedavi odası bulunmaktadır. 2. kat ek bina kısmında Hemşire, ebe odası doktor odası, doğum hane, travay, sterilizasyon odası ve 2 (iki) ameliyathane ünitesi bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ayancık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ayancık Devlet Hastanesi, Sinop ili Ayancık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ayancık Devlet Hastanesi RandevuAyancık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayancık Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ayancık Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ayancık Devlet Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ayancık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Türkeli Devlet Hastanesi

21.1 km. uzaklıkta

Tümerkan Mah. Tevfik Özcan Sok. No:10

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi

41 km. uzaklıkta

Osmaniye Köyü Mevki

Sinop Diyaliz Merkezi

45.2 km. uzaklıkta

Gelincik Mahallesi Fatih caddesi No:150

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

47.4 km. uzaklıkta

İncedayı Mah. Hakimiyet Cad. No:1

Bozkurt Devlet Hastanesi

47.7 km. uzaklıkta

Merkez mah. Hastane cad.

Abana Devlet Hastanesi

48.1 km. uzaklıkta

Bağlık Mah. Seyfettin Uyanık Caddesi

Gerze Devlet Hastanesi

50.7 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Fatih Caddesi No:64