İstanbul Bakırköy devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Bakırköy ilçesinde 28 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Bakırköy İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastanemiz 28 Eylül 2000 tarihinden itibaren Eğitim ve Araştırma misyonunu da üstlenerek, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır.

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi, Bakırköy Lepra Hastanesi bahçesindeki binada hizmetine devam etmektedir.

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi

Hastanemiz 1981 yılından beri Lepra (Cüzzam) hastalarının teşhis, tedavi ve takipleri için Sağlık Bakanlığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Cüzzamla Savaş Derneği ile yapılan üçlü protokol anlaşmasıyla tüm Lepra hastalarına hizmet vermektedir.

Özel Hastane
Acıbadem International Hastanesi

Türkiye'nin batılı anlamda ilk özel hastanesi olan International Hospital 1989 yılında hastalarını kabul etmeye başlayan hastane, 2005 yılında Acıbadem Sağlık Grubuna katılmıştır.

Özel Çamlık Hastanesi

Özel Çamlık Hastanesi; Bakırköy ile İncirli arasında 5000 m²'lik yeşil alan içerisinde 45 yatak kapasiteli, 50 araçlık ücretsiz otoparkı bulunan bir sağlık kuruluşudur.

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi

2000 yılında hizmete açılan 15 katlı Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi, 28 VIP odası, 4 ayrı yoğun bakım servisi ile toplam 130 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Ethica İncirli Hastanesi

Ethica İncirli Hastanesi öncelikle üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Özel Yaşar Hastanesi

Yaklaşık 1500 metrekarelik alana kurulan Özel Yaşar Hastanesi, 25 yatak kapasitesiyle ve tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı sayesinde 24 saat hizmet verebilecek bir teknolojiye sahiptir.

Tıp Merkezi
Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi

Özel Ethica Sağlık Grubu, 2008'de Estethica Bakırköy Tıp Merkezi'ni açarak estetik ve sağlık hizmetlerinin tek bir hastane çatısı altında ele alındığı yeni bir boyut kazandırdı.

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi

1979 yılında kurulan Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi, gelişen teknolojik cihazlarla donatılarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi

Şubemiz şuanda eski hizmet binası yıkılarak yerine değerli bağışçımız ve aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz Ali Rıza Mete tarafından yaptırılan yeni binasında Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi adı ile hizmet vermektedir.

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezinde nörolojik ve nöropsikiyatrik hastalıkların tanı ve tedavilerine yönelik sağlık hizmetleri verilmektedir.

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi

Merkezimizde psikiyatri uzmanlarınca her türlü psikiyarik hastalığın teşhis ve tedavisi yapılmakta, danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği

Dentistanbul Bakırköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde 220 m2 alanda, 6 ünite ile ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet verilmektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kasım 2005 tarihinden bu yana Bakırköy'de fizik tedavi – rehabilitasyon alanında hizmet vermekteyiz.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy

Dünya Göz Hastanesi Ataköy; Gözün tüm branşlarında, akademik kariyer sahibi medikal kadrosu ve çağdaş teknolojik donanımı ile hastalarımızın gözlerine ışık olmaktadır.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel ENT KBB Tıp Merkezi

ENT Kulak Burun Boğaz, Baş Boyun ve Plastik Cerrahi Merkezi 1990 yılında Bakırköy'de kurmuştur.

Psikiyatri Merkezi
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Günümüzde Türkiyenin en gelişmiş Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezine sahip olan Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, klinik araştırmalarda ve bilimsel üretimde önemli rol oynamaktadır.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. İhsan Kalmaz Sk. No:2/5 adresinde Kalp Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Atriyum Tıp Merkezi

Özel Atriyum Tıp Merkezinde kardiyoloji uzmanımız Dr. Muharrem Arslandağ hafta içi 09:00 - 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Üroloji Merkezi
Özel Güven Üroloji Dal Merkezi

Özel Güven Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Onkoloji Merkezi
Bakırköy Özel Sante Onkoloji Merkezi

Sante Onkoloji Merkezleri'nden biri olan Bakırköy'de radyoterapi planlaması ve tedavileri yapılmaktadır.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Radyomar 1994 yılında Bakırköy Şubesini açarak burada Bilgisayarlı Tomografi, Doppler, Mammografi ve Röntgen ünitelerini kurmuştur. 1995 yılında aynı şube içerisine GE 1. 5 Tesla MR cihazını kurmuştur. Manyetik Rezonans (MR), Dijital Röntgen, BT, US, Doppler US, 4 Boyutlu US, mammografi, Tiroid ve prostat biyopsisi, Panoramik diş, Kemik dansitometr

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi, özel radyoloji kliniği olarak hizmet vermeyi yıllardır başarıyla sürdürmektedir.

Poliklinik
Özel Yeşilyurt Polikliniği

Özel Yeşilyurt Polikliniği 17 Kasım 1984 tarihinde, en ileri check-up (vücut tarama) tekniklerini halkımızın hizmetine sunmak düşüncesiyle kurulmuştur.

Özel Chiropody Ataköy Ayak Sağlığı Merkezi

Uzman Podolog Derya Güngörür tarafından kurulan Chiropody Ataköy ayak sağlığı merkezi, hastalarına 2007 yılından beri hizmet vermektedir.

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi

İnsan sağlığına verdiği değeri geliştirdiği ameliyatsız tedavi yöntemleri ile ortaya koyan Medical Art hekimleri alanında uzman ve tecrübeli doktorlardan oluşmaktadır.

Özel Bakırköy Polikliniği

Özel Bakırköy Polikliniği; Bakırköy lazer epilasyon ve estetik merkezi adıyla 15 sene evvel yine aynı adreste açılmış ve her geçen gün yenilikleri takip ederek bugünkü mevcut poliklinik haline gelmiştir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Bakırköy Hastaneleri

Özel Atriyum Tıp Merkezinde kardiyoloji uzmanımız Dr. Muharrem Arslandağ hafta içi 09:00 - 16:00 saa...

Hastanemiz 28 Eylül 2000 tarihinden itibaren Eğitim ve Araştırma misyonunu da üstlenerek, Bakırköy D...

Günümüzde Türkiyenin en gelişmiş Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezine sahip olan Bakırköy Pr...

Hastanemiz 1981 yılından beri Lepra (Cüzzam) hastalarının teşhis, tedavi ve takipleri için Sağlık Ba...

Yorum ve Şikayetler
Zeynep Ozge Kalyoncu · 4 Mayıs 2016

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
SGK anlaşmalı ancak kendilerine sadece 120 tlcik katkı payıyla...

Remzi Can Erkan · 28 Şubat 2016

Özel Chiropody Ataköy Ayak Sağlığı Merkezi
Uzman Derya hanım tedavi için çok teşekkür ederim....

Ayfer Aköz · 24 Aralık 2015

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi
Merhabalar hocam ben Ayfer Aköz annemin senelerdir ağzında çok kötü yaralar çıkıyor. bir sürü doktora götürdük kortizon ...

Tülay Taşkıran · 17 Şubat 2015

Özel Çamlık Hastanesi
Fizik tedavi çalışanlarına teşekkür ederim...