Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bartın
İlçe:Merkez
Adres:Aladağ Mah.Kavallar Cad.
Telefon:0 (378) 228-7864
41.62587732.312886

Kurum Hakkında

Bartın Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Amasra, Ulus, Kurucaş ile Kozcağız, Çakraz, İnkumu Ve Güzelcehisar'dan ayrıca çevre il ve İlçelerden gelen hastalara diş sağlığı konusunda hizmet vermektedir.

Merkezimizde periapikal röntgen filmi ve ortopantomograf (panoramik) film çekilmektedir. Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi kapsamında Diş çekimi ve Yarı gömülü diş çekimi işlemleri yapılmaktadır. Tedavi ve Endodonti kapsamında Amalgam dolgu, Işınlı kompozit dolgu, Amputasyon, Kanal tedavisi yapılmaktadır. Pedodonti kapsamında Fissur örtülmesi(Sealant), Yerel flor uygulaması(çürük proflaksisi) hizmetleri verilmektedir. Periodontoloji kapsamında Detertraj(Diş taşı temizliği) hizmetleri verilmektedir. Protez hizmetleri olarak Tam protez(akrilik), Bölümlü protez(akrilik), Bölümlü protez(metal kaideli), Tamir(akrilik protezde kırık veya çatlak), Kroşe ilavesi, Hareketli proteze diş ilavesi, Tek parça döküm kron, Akrilik veneer kron(Biodent), Seramik veneer kron(Porselen), Geçici kron yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bartın şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuBartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bartın Özel Aktıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Kemer Köprü 151. Cad. No:2

Bartın Ata Diyaliz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Gölbucağı Mah. 107. Cad. No:46

Bartın Diyaliz Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Gölbucağı Mah. Aladağ Cad. Pelenkoğlu Sit. A-B Blok Zemin Kat

Bartın Yaşam Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Kırtepe Mah. Santral Sk. Santral Evleri No:9/A

Bartın Devlet Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Tuna Mah. Ömertepe Mevkii

Ulus İlçe Hastanesi

27.2 km. uzaklıkta

Mezgeller Mahallesi Hastane Sokak