Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü
Kurum Adı:Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kızılırmak Mah. 53. Cad. No:17 Söğütözü
Telefon:0 (312) 287-9000
39.91050032.811248

Kurum Hakkında

Bayındır Hastanesi, Bayındır Holding'e bağlı olarak, Ankara'nın Söğütözü semtinde 15 Temmuz 1992 yılında hizmete başlamıştır. Özel hastanelerin yaygınlık kazandığı bir dönemde açılan Bayındır Tıp Merkezi (Bayındır Özel Hastanesi), Türkiye'nin ilk tam zamanlı çalışan hekimlerle hizmet veren hastanesi olmuş ve bünyesinde 1993 yılında Hemşirelik Eğitim Merkezi oluşturulmuştur. 1997 yılında TS-EN ISO 9001 belgesi almıştır.

Bayındır Sağlık Grubu, 21. yüzyıla girerken, değişen sosyo ekonomik ve yaşam biçimlerinin kaçınılmaz sonucu olarak Türk halkının onuruna yakışan ve hakettiği sağlık hizmetini, batı standartlarında sunma çabası ile yüksek teknolojiye sahip medikal ekipman ve donanımı, nitelikli ve deneyimli tam gün çalışan uzman tıp adamları ve çağdaş hastane yönetim sistemiyle, güvenilir, prensiplerine bağlı, prestijli, kurumsallaşma sürecini tamamlamış bir işletme haline gelmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hematoloji
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Harika Alan · 4 Mart 2012

1994 yılından itibaren Özel Bayındır Hastanesinde doğum, ameliyat ve diğer kontrollerimi, tedavilerimi yaptırdım halen de yaptırıyorum. Tüm aile bireyleri Özel Bayındır Hastanesinde tedavi oluyoruz. Çok memnunum. A'dan z'ye her anlamda tüm branş doktorlarına, bütün hemşirelere, görevli personellere ayrı ayrı tşk ederim. . . Hastane'den çok 5 yıldız otel konumunda. Harikasınız. . . Sağlıklı ve başarılı günler dilerim. . .

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi

290 metre uzaklıkta

Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:86 - 88 Balgat

Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Rehabilitasyon Merkezi

320 metre uzaklıkta

Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3A 4.Kat D:10 Söğütözü

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

490 metre uzaklıkta

Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat

Akropol Hastanesi

500 metre uzaklıkta

Ziyabey Cd. No:18 Balgat

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

540 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. 1416 Sokak No:10 Balgat

TOBB ETÜ Hastanesi

550 metre uzaklıkta

Yaşam Cad. No:5 Söğütözü