Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Beyhekim FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Yazır Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:10
Telefon:0 (332) 221-0000
37.99122332.483745

Kurum Hakkında

100 yataklı olarak dizayn edilen Konya Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 2011 Aralık ayından itibaren hasta kabulüne başlamıştır. Şu an itibariyle hastanemizde 6 tane fizik tedavi ve iyileştirme uzmanı, 14 fizik tedavi uzmanı, 8 fizik tedavi teknikeri, 1 diyetisyen, 1 sosyal hizmet uzmanı, 1 psikolog, 1 hasta hakları personeli, 35 yardımcı sağlık personeli, 10 teknik personel, 10 genel idare personeli, 21 tıbbi sekreter, 14 güvenlik personeli görev yapmaktadır.

Hastanemiz, günlük olarak 100 nörolojik-ortopedik iyileştirme ve 300 fizik tedavi hastasına hizmet verebilecek kapasitededir. Ayrıca hastanemizde 96 metrekare hidroterapi havuzu bulunmaktadır.

Konya Beyhekim Devlet Hastanesinin Fizik Tedavi Bölümleri, ayaktan gelen veya yatarak tedavi görmekte olan, fizik tedavi veya rehabilitasyon endikasyonu olan hastalara, güncel, etik ve uluslararasi standartlara uygun hizmet vermeyi hedeflemektedir. Muayene odalari, fizyoterapi odalari ve egzersiz salonlarımızdan oluşan, son sistem cihazlarla donatılmış olan fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümümüzde, deneyimli uzman doktorlarimiz ve fizyoterapistlerimizden olusan ekibimiz ile poliklinik, servis ve yoğun bakım hastalarına hizmet vermektedir.

Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Reyhan Erdem · 1 Mart 2017

Yatılı kaç gündür? Servisiniz varmı babam felç geçirdi ama özel fizik tedavi aldı bir ay şimdi size getirmek istiyoruz.

Caner Demir · 20 Kasım 2016

Bel fıtığı şikayetimden dolayı hastanede yattım hastaneden çıktıktan bir hafta sonra ağrılarım tekrar başladı.

Sevim Akdogan · 29 Haziran 2015

Fizik tedavi hastanesi olmasına karşın neden hiç fizyoterapist bulunmadığını sorabilir miyim

Oğuz Erbaşı · 8 Aralık 2012

Ben bel fıtığı şikayetimden dolayı 2 gün önce Beyhekim Fizik Tedavi hastanesinde tedaviye başladım. Hastaneyi gerçekten çok mükemmel buldum. Personelin tamamı güler yüzlü ve sevecen davranmaktadır. Çok menmunum. Hastanede emeği geçen tüm güleryüzlü personele içten teşekkür ediyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 33 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi

260 metre uzaklıkta

Beyhekim Mah. Turgut Özal Cad. No:14

Konya Numune Hastanesi

290 metre uzaklıkta

Yazır Mah. Turgut Özal Cad. No:6

Konya Farabi Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Sancak Mah. Veysel Karani Cad. Ebru Sk. No:14

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

4.1 km. uzaklıkta

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubad Kampüsü

Bosna Tıp Merkezi

4.3 km. uzaklıkta

Bosna Hersek Mh. Büyük Hizmet Cad. No:35

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

4.7 km. uzaklıkta

Parsana Mah. Beyhekim Cad. No:3

Medova Hastanesi

5.4 km. uzaklıkta

Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1