Beytepe Asker Hastanesi

Beytepe Asker Hastanesi
Kurum Adı:Beytepe Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ahlatlıbel Mh. Beytepe Asker Hastanesi Baştabipliği
Telefon:0 (312) 464-6998
39.84271732.728801

Kurum Hakkında

Genelkurmay Başkanlığının 10 Haziran 2005 tarihli emirleriyle Ankara Jandarma Asker Hastanesi olan hastanenin ismi Beytepe Asker Hastanesi Baştabipliği olarak değiştirilmiştir.

Beytepe Asker Hastanesi Baştabipliği, 17 Ekim 2005 tarihinden itibaren TSK Sağlık Komutanlığı bağlısı olarak faaliyetlerine devam etmiş olup; 08 Eylül 2008 tarihinden itibaren ise Ankara Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır.

Beytepe Asker Hastanesi Baştabipliği 50 yataklı bir hastane olarak klinik hizmetlerini yürütmektedir. Mevcut branşlar dahilinde yatarak tedavi görmesi gereken, ameliyat edilmesi gereken hastalar için tıbbi hizmetler, klinik katında verilmektedir.

Beytepe Asker Hastanesi Baştabipliğine otobüs ile ulaşmak için 191 ve 175 Nu.lı EGO Otobüsleri kullanılabilir. Otobüsler, ilk durak olarak Güvenpark’tan hareket etmekte ve hastane nizamiyesine kadar gelmektedir.

Beytepe Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Beytepe Asker Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Beytepe Asker Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Beytepe Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Beytepe Asker Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Beytepe Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Kızılcaşar Mah, Serpmeler No:55

Minasera Aldan Hastanesi

4.3 km. uzaklıkta

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mh. 2741. Cd. No:2

Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi

4.5 km. uzaklıkta

2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu

Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü

4.5 km. uzaklıkta

Alacaatlı Cad. No:15 Çayyolu

Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi

4.8 km. uzaklıkta

Prof. Dr Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2760 Cad. No:22-24/A Çayyolu

Fizyocare Tıp Merkezi

5 km. uzaklıkta

Alaçatlı caddesi 2857. Sokak No:7 Çayyolu