Bismil Devlet Hastanesi

Bismil Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Bismil Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Bismil
Adres:Altıok Mahallesi İstasyon Caddesi No:3
Telefon:0 (412) 415-2310
37.85061240.663842

Kurum Hakkında

2005 yılında 50 yataklı ek binamız Hastane Döner Sermayesi tarfından bitirilmiş olup, yatak sayısı 25'den 61'e çıkarılmıştır. Halen 61 yatakla İlçemizin tek Hastanesi olarak hizmet vermekteyiz. Hastanemiz hasta odaları 2 kişilik olup, tüm odalarımızda wc, lavabo, banko, klima, televizyon ve buzdolabı mevcuttur. Hastanemizde 33 Uzman Hekim aktif olarak görev yapmaktadır. Hastanemizde 4 Diyaliz Ünitesi mevcuttur. Günlük hasta muayene sayımız 1000-1300 arasındadır. Hastanemize bağlı 10 ünitelik Ağız ve Diş Sağlığı merkezi bulunmaktadır.

Hastanemiz tıbbi donanım bakımından yeterli durumdadır. Bilgisayarlı Tomografi, Soppler USG, kadın doğum poliklinikleri için USG, 2 Adet 500 MA Röntgen cihazı, Mamografi, Laparaskopi sistemi, Astroskopi, C Kollu röntgen cihazı, ameliyathane mikroskobu, EEG, Odiometri, Timpanometre ve otoakustik emisyon cihazı mevcuttur. 2009 yılından sonra yatırım olarak yapılabilecek fazla bir şey kalmamıştır. Amacımız daha kaliteli ve daha verimli sağlık hizmeti sunmaktır. Bu doğrultuda otomasyon hizmetinde görev yapan personel sayısının arttırımına gidilmiştir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Bismil Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bismil Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Bismil ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bismil Devlet Hastanesi RandevuBismil Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayşegül Balik · 2 Aralık 2014

Hastane hizmetinden şikayetçiyim sabah 8:15'te sıra almak için hastaneye geliyoruz sıra kalmadı diye cevap alıyoruz böyle birsey olabilirmi ne yani çocuk ölsün muu aynı olay sizin başınıza gelmiş olsa hoşunuza gider mii :(

Abdulkadir Gültekin · 4 Aralık 2013

Bismil Devlet Hastanesi bunyesindeki ağız ve diş sağlığı merkezi...! Dişlerimin yapılmasında emeği geçen başta Dr. Raziye Gültekin, Dr. Kudret Güven'e teşekkürlerimi arz ederim ayrıca diş yapımında titiz çalışmalarından dolayı emeği geçen tüm personele teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bismil Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bismil Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bismil Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeni Mezopotamya Tıp Merkezi

140 metre uzaklıkta

Kurtuluş Mah. Ahmet Arif Bulv. No:7

Çınar Devlet Hastanesi

26.2 km. uzaklıkta

Diyarbakır Yolu 1 Km

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

35.8 km. uzaklıkta

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi

37.9 km. uzaklıkta

Dr. Şeref İnal Öz Cd. Diyarbakır

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

38 km. uzaklıkta

Dr. Şeref İnalöz Cad. Doğumevi Yanı Dağkapı

Batıgöz Diyarbakır Göz Sağlığı Merkezi

38 km. uzaklıkta

İzzetpaşa Caddesi No:7 Suriçi