Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Alpağut Mahallesi 6. Sokak No:79
Telefon:0 (374) 212-2435
40.75039631.567462

Kurum Hakkında

13.05.2005 tarihinde açılan Bolu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi 6320m² kapalı alana sahip yeni hizmet binasında 19.10.2011 tarihinden itibaren Bolu halkına hizmet vermeye başlamıştır. 45 ünit olarak tasarlanmış olup, 36 Klinik, 3 Pedodonti(Çocuk Kliniği), 2 Ortodonti, 1 Acil ve 1 Engelli Kliniği olarak dizayn edilmiştir. Zemin katında ayrı bir girişi bulunan acil servis ve engelli kliniği birimi, hasta kayıt, idari birimler, 12 hasta kliniği, Röntgen ve Anne Bebek Odası birimleri bulunmaktadır. 1 katında ise idari birimler, arşiv, 12 hasta kliniği, pedodonti kliniği, çocuk oyun alanı, seminer salonu gibi bölümlerden oluşurken 2. Katında ise 12 hasta kliniği, 2 ortodonti kliniği, ortodonti laboratuarı, diş protezlaboratuarı birimleri bulunmaktadır.

4 kattan oluşan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinin en üst katı; 4 odalı 6 yataklı servis bölümü ve1 genel, 2 lokal olmak üzere ameliyathane bölümlerinden oluşmaktadır. En alt bodrum katında ise tüm katlarla özel bağlantısı sağlanan merkezi sterilizasyon birimi, teknik servis, bilgi işlem merkezi, yemekhane ve merkezin makine daireleri bulunmaktadır.

Oldukça ferah bir ortama sahip olan merkezde hastaların sıralarını beklemesi için hasta bekleme alanları oluşturulmuş, bu bekleme alanlarında hastaların konforu da düşünülmüştür. Aynı zamanda engelli, yaşlı ve hamile hastalar için ayrı oturma grupları oluşturulmuştur.

Klinik kısmı özel olarak dizayn edilmiş olup, hastanın tüm işlemlerinin aynı alan içinde yapmasına yönelik bir sistemolarak tasarlanmıştır. Her bir hekimin kullandığı klinik yaklaşık 15 m²’dir. Klinik sistemi üçlü tarzda dizayn edilmiştir. Hasta mahremiyetine yönelik olarak klinikler arası separatörlerle ayrılmış, klinik sistemleri ile hasta bekleme alanlarını ayıran ara koridor bölümünde danışma personeli görevlendirilmiştir. Klinik sistemi içine (personel ve hastaların kokudan ve sesten rahatsız olmamaları için) küçük diş protez işlemlerinin yapılabileceği mini diş protez laboratuvarları konulmuş, böylelikle protezlerle ilgili tüm prova ve düzeltme işlemlerinin bu bölümde yapılabilmesi sağlanmıştır.

Merkezin 4. katı 4 odalı, 6 yataklı servis bölümü ve1 genel, 2 lokal olmak üzere ameliyathane bölümlerinden oluşmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bolu şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuBolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Emre Akıskalıoğlu · 17 Eylül 2013

Tertemiz, kargaşa yok, herşey yerli yerinde. Özel hastane gibi olmuş.

Umut Gidelim · 23 Temmuz 2013

Bir hastane ancak ve ancak merkeze bu kadar uzağa yapılabilirdi, bunu başarmışlar.

Ali Gunes · 14 Mayıs 2013

Dr Oktay Kartoğlu hocama biz hastalara göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum ve kendisini kutluyorum. Bundan sonraki iş hayatında da kendisine başarılar diliyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Ağaççılar Köyü Mevkii Bolu

Nefro Bolu Diyaliz Merkezi

2 km. uzaklıkta

İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

3.4 km. uzaklıkta

Tabaklar Mah. Hastane Caddesi

Özdiyaliz Diyaliz Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4

Fatma Hatun Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Sağlık Mah. Şehitler Cad.

Çağsu Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62