İzmir Bornova devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Bornova ilçesinde 14 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İzmir İli Bornova İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İzmir'in en büyük hastanesi olan 1816 yatak kapasiteli Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Bornova ilçesinde bulunmakta ve tüm Ege Bölgesi'ne hizmet vermektedir.

Devlet Hastanesi
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası

İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi binası, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne devredilerek Bornova Ek Hizmet Merkezi adını aldı.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi İzmir'in Doğu giriş yolunda bulunan bir devlet hastanesidir. Bornova'da bulunmakla beraber Kemalpaşa ilçesi de hizmet bölgemizdir.

Özel Hastane
Özel Ata Sağlık Hastanesi

Ata Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurucuları tarafından, genel hastane konsepti ile hizmete giren Özel Ata Sağlık Hastanesi; güçlü teknolojik alt yapısı, deneyimi ve tıbbi uzmanlığı ile hizmet sunmaktadır.

Tıp Merkezi
Özel Alfatıp Tıp Merkezi

Özel Alfatıp Tıp Merkezi olarak son teknolojilerin kullanıldığı cihazlarla, en yüksek kalitede hizmet verebilmek için doktorlarımız ve profesyonel, güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Özel Egemen Tıp Merkezi

Poliklinik olarak başladığımız hizmetimize 2005 yılında Özel Egemen Tıp Merkezi olarak uzman doktor kadromuz ve güleryüzlü personelimizle hastalarımızın layık olduğu en iyi şekilde devam etmekteyiz.

Özel Mersinli Tıp Merkezi

2010 yılından itibaren arttırdığı branşlarıyla hizmet ağı genişleyen kurumumuz Bornova’daki merkezinde yenilenen fiziki yapısı ve işletme anlayışı ile Özel Mersinli Tıp Merkezi olarak kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi

1989 yılında Bornova Sağlık Polikliniği olarak faaliyete geçmiş olan sağlık merkezimiz 2004 yılı Haziran ayında Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi olarak hizmete başlamıştır.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Denta Köşk olarak İzmir'in ilk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmasının yanında muazzam tarihi köşkü restore edip, tarihe hayat vermiş olmak, bizim için bir gurur kaynağıdır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi

Merkezimiz 2007 yılında kurulmuş olup, Göz Hastalıkları konusunda tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla 6 yılı aşkın süredir İzmir Bornovada hizmet vermektedir.

Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Özel Derman Göğüs Hastalıkları Dal Merkezi

Özel Derman Göğüs Hastalıkları Dal Merkezi, muayene birimleri ve uzman kadrosu ile 2007 yılı Kasım ayından itibaren İzmirde sağlık hizmeti vermektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi

Özel FMC Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi 55+1 cihaz kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir

Onkoloji Merkezi
Onkomer Özel Onkoloji Merkezi

1997 yılında faliyete geçen Onkomer Özel Onkoloji Merkezimizde radyoterapi hizmetleri radyasyon onkolojisi uzmanları, radyasyon fizikçisi ve teknikerlerden oluşan geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır.

Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

16+1 kişi kapasiteli modern donanımlı basınç odamız ile yeni binamızda hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni İzmir Hastaneleri

16+1 kişi kapasiteli modern donanımlı basınç odamız ile yeni binamızda hizmet kalite ve konforumuzu ...

İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi binası, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma ...

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, merkez binası, semt poliklinikleri ve ek hizmet binalar...

Çiğli, Karşıyaka, Menemen, Foça, Aliağa ve çevre bölgelerden gelen hastalara hizmet veren Çiğli Diş ...

Yorum ve Şikayetler
Barış Çakır · 15 Ağustos 2016

Özel Egemen Tıp Merkezi
kaval kemiğimin üstünde 3 cm boyunda dikiş atılması gereken bir yaram vardı hemşireleri sorumsuz sterilize dikiş setleri...

Halil İbrahim Sözyok · 29 Şubat 2016

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi
Daha önceleride geldik ama son gelişimizde eşimi ortapediye getirmiştim doktorunuz muayene sonunda Mr istedi istenilen M...

Ayfer Abylıshn · 4 Şubat 2016

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Göz polikliniğine randevu alıcam protokol no kaç bilen var mı...

Gülnur Gedikoglu · 20 Mayıs 2015

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi
Adım başı para doktor muayene bile etmiyor soyguncular rezillik resmen muayene icin 20 tl kan tahlili icin 24 tl alıyorl...