Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Yozgat
İlçe:Merkez
Adres:Karatepe Mahallesi Ofisüstü No:1
Telefon:0 (354) 217-1018
39.82772034.817872

Kurum Hakkında

Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Yozgat Devlet Hastanesi bünyesinde Ek Bina 4 olarak faaliyet göstermektedir. Yozgat Devlet Hastanesine 2 km uzaklıkta olup çocuk acil, çocuk cerrahi ve dahili klinik ve poliklinikler, ameliyathane, kadın doğum ve hastalıkları klinik ve poliklinikleri, yenidoğan yoğunbakım, erişkin yoğun bakım hizmeti verilmektedir.

Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Yozgat şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Yozgat Devlet Hastanesi

Adres: Tekke Mahallesi Hastane Caddesi No:10

Telefon: 0 (354) 212-1070

MHRS - Online Randevu

Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi RandevuBozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bozok Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi

270 metre uzaklıkta

Karatepe Mahallesi İnan Cad. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Karşısı No:1-

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

550 metre uzaklıkta

Develik Mah. Çamlık Cad. No:19

Yozgat Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Tekke Mahallesi Hastane Caddesi No:10

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Bulvarı No:44

Sorgun Güven Hastanesi

31.5 km. uzaklıkta

Çay Mah. Muzaffer Çetin Cad. No:14