Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu No:5 Kepez
Telefon:0 (286) 263-5950
40.09628026.390820

Kurum Hakkında

ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi 1996 yılında kadın-doğum ve çocuk hastalıkları hastanesi olarak başlayan hastane, 2006 yılında %75’i bitirilmiş bir şekilde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından devralındı; 4 yataklı koroner yoğun bakım, 3 yataklı KVC yoğun bakım+2 izole oda, 11 yataklı genel yoğun bakım olmak üzere toplamda 15 yataklı yoğun bakım ünitesi, 26 polikliniği, 7 gün 24 saat hizmet veren 4 ameliyathanesi ve laboratuvar ve üniteler ile birlikte her türlü tetkik isteğine cevap verebilecek 124 yataklı bir üniversite Araştırma ve Uygulama Hastanesi haline getirildi.

12 Kasım 2008’de Çanakkale’ye poliklinikleri ile hizmet vermeye başlayan 150’si doktor olmak üzere toplam 400 personeli olan ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, bölgenin tek üniversite ve eğitim araştırma hastanesidir.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çanakkale şehrinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayşe Ebru Uzel · 22 Ağustos 2017

Biz geçen sene katarak ameliyatı olmak için gittim... Epeyce bekledik.Doktor muayne etmedi... Orada staj yapan 3 asistan saatlerce önemli birşey varmış gibi bizi bekletip sonra da muayene edip sadece sınıfı geçmek için bizi alet ettiler. Biz size ameliyat tarihini haber vereceğiz dediler.... Aradan bir yıl geçti arayan soran yok... 3 kere telefon ettim.. ilgileneceğiz dediler... Hepsi boş... Zaten bende istanbulda özel bir hastanede ameliyatımı oldum... ilgisizler... Sadece adı var var hastanenin kendisi yok... Birde stajyerler var doktor yerine... Diploma almak için uğraşıyorlar...

Murat Tahir Kalafatoğlu · 8 Eylül 2015

Fakültenizin Dahiliye Polikiliniğinden Y.Doç.Dr.Hacer Şen'e, Kalp Damar Cerrahisinden Dr.Ahmet, Dr. Ömer'in şahsında Acil Servis, Yoğun Bakımda tüm branşlardaki Akademisyenlere Dr., Asistan, Hemşirelere, Yardımcı Personele ilgi, alaka, yardımlarına çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla.

Yücel Usta · 10 Mart 2015

20 Şubat 2015 günü Fakültenizin göz polikliniğinde pitosiz ameliyatı oldum. Beni büyük bir sorundan kurtaran, sağlığıma kavuşmamı borçlu olduğum Çok değerli hocam Sayın Doçent Dr Arzu Taşkıran Çömez ve ameliyatıma giren değerli ekibine, hastanede kaldığım sürece ilgisini hiç eksik etmeyen çok değerli doktorum Yeliz Ekim hocama, sabaha kadar pansumanlarım ile ilgilenen değerli hemşire arkadaşım ve tüm hastane personeline, göz polikliniğinde çalışan çok değerli asistan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.. Başarılarınız daim olsun....

TC Orhan Balaban · 3 Ekim 2014

çanakkale için bulunmaz bir nimet olan hastahanedir benim için. kardoloji bölümünde tedavi gördüm.kim ne derse desin başta bahadır hoca ve ekibi hepsi tam anlamıyla harika bir ekip çok teşekkür ederim ve asla başka biryerde tedaviye gitmem. herkezede her bölümüde tavsiye ederim.

Harika Kurt · 22 Temmuz 2014

02/06/2014te ortopetist sn erkam kömürcü beye muayene oldum ameliyat dedi telefonlarımızı aldı fakat bugüne kadar aranmadı. mameliyat günleri kaç günde veriliyor çok merak ettim eğer yakın sürede aranmayacaksam başka bir üniversiteye gitmek zorundayım artık hiç yürüyemez oldum

Emel Uzun Yelkenci · 24 Eylül 2013

Dahiliye doktorlarınızdan sayın Özgür Özgül'e hastalarına gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ederim.. saygılarımla...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 46 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

100 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Sahil Yolu Caddesi No:7 Kepez

Dardanel Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez

Çanakkale Anadolu Hastanesi

4.3 km. uzaklıkta

Barboros Mh. Troya Cd. Kayrak Kuyu Sok. No:8

Barbaros Polikliniği

5.1 km. uzaklıkta

Barbaros Mah. Atatürk Cad. No:99

Atlas Tıp Merkezi

5.7 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23

Çanakkale Devlet Hastanesi

6.1 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. İnönü Cd. No:123