Çaycuma Devlet Hastanesi

Çaycuma Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çaycuma Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Çaycuma
Adres:Yeşiltepe Mahallesi Topbaşı Mevkii
Telefon:0 (372) 615-8222
41.42498332.069066

Kurum Hakkında

Çaycuma Devlet Hastanesi, sağlık hizmetleri açısından Zonguldak ilinin en önemli yapı taşlarından biridir. Uzun yıllar boyu ilçemiz halkına ayaktan, yataklı ve evinde sağlık hizmeti veren, Çaycuma halkının katkılarıyla da önemli aşamalar kaydeden bir hastane konumuna gelmiştir.

Kurulduğu günden itibaren, çağdaş tıbbın her dalında en kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Çaycuma Devlet Hastanesi toplam 9. 808m2'lik hizmet servis alanına sahip bir sağlık kompleksidir. Yapımına başlanacak olan ek binanın tamamlanması ile toplamda 20. 000m2‘lik kapalı alana sahip bir sağlık kompleksi olacaktır. Yetenekli, donanımlı, güler yüzlü sağlık personeli ile en kaliteli sağlık hizmetini sunmaktadır.

Acil Servis, Evde Bakım Birimi, Dahiliye, Cerrahi Yoğun Bakım gibi 12 yoğun bakım yatağı, 11 yataklı diyaliz ünitesi ve diğer tıbbi alanlarda da etkin, aktif, verimli ve kaliteli sağlık hizmeti vermektir. Yenilikçi çizgisi doğrultusunda sürekli gelişen bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Çaycuma Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çaycuma Devlet Hastanesi, Zonguldak ili Çaycuma ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çaycuma Devlet Hastanesi RandevuÇaycuma Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Seçil Kumbas · 30 Eylül 2015

Acil servise yeni atanan Fatih Karaman isimli doktorumuzun güzel ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim iyi nöbetler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çaycuma Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çaycuma Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çaycuma Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi

580 metre uzaklıkta

Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2

Gökçebey Devlet Hastanesi

14.3 km. uzaklıkta

Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

21.8 km. uzaklıkta

Tepebaşı mah. Değirmenbaşı sk. No:145 Rüzgarlıçeşme

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

22.2 km. uzaklıkta

Mithat Paşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No:64

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi

23.2 km. uzaklıkta

Meşrutiyet Mah. Huzur Sk. No:35

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi

23.2 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Mah. Sağlık Sk. No:35