Çekerek Devlet Hastanesi

Çekerek Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çekerek Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Yozgat
İlçe:Çekerek
Adres:Yeniyol Mah. Lise Cad. Hastane Sok. Çekerek
Telefon:0 (354) 468-1163
40.06973135.485308

Kurum Hakkında

Çekerek Devlet Hastanesi 1950 yıllarında şehir merkezine 2 katlı betonarme olarak yapılmış, 1990 yılına kadar bu binada hizmet etmeye devam etmiş, 1991 yılında yeniyol mahallesindeki şu andaki yerine başlanmış 1993 yılında hizmete girmiş bina A Blok 4 kattan B Blok 3 kat olarak yapılmıştır. Acil, 112 Acil, Röntgen, Laboratuvar, Diş Ünitesi, Diyaliz Ünitesi, Ameliyathane, Doğumhane, Poliklinik ve Servisler olarak hizmet vermektedir.

Çekerek İlçesi Yozgat Merkezine 90 km, batısında Zile İlçesine 50 km, güneybatısında Kadışehri İlçesine 30 km, kuzeyinde Aydıncık İlçesine 23 km ve güneyinde Sorgun İlçesine 55 km'dir. Çekerek İlçesinin Merkez ve Köy nüfusu, Aydıncık ve Kadışehri İlçelerinin nüfuslarının toplamı yaklaşık olarak 78000 kişi olup, hastanemiz bu nüfus potansiyeline hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çekerek Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çekerek Devlet Hastanesi, Yozgat ili Çekerek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çekerek Devlet Hastanesi RandevuÇekerek Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çekerek Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çekerek Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çekerek Devlet Hastanesi 5 üzerinden 1.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çekerek Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortaköy Devlet Hastanesi

29.4 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mh. Hastane Sk.

Göynücek İlçe Hastanesi

35.9 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Yozgat Cad. No:7/B

Sorgun Güven Hastanesi

38.6 km. uzaklıkta

Çay Mah. Muzaffer Çetin Cad. No:14

Sorgun Devlet Hastanesi

38.8 km. uzaklıkta

Karşıyaka Mahallesi Hastane Cad.

Saraykent Devlet Hastanesi

42 km. uzaklıkta

Fatih Mahallesi M.K.Bulvarı

Başkent Üniversitesi Tokat Zile Diyaliz Merkezi

43 km. uzaklıkta

Çekerek Yolu Üzeri Üniversite Kampüsü Yanı