Çiftlik İlçe Hastanesi

Çiftlik İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Çiftlik İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Niğde
İlçe:Çiftlik
Adres:Çiftçi Mahallesi Kurumlar Caddesi Çiftlik
Telefon:0 (388) 411-2390
38.18421034.484669

Kurum Hakkında

01/04/2001 tarihinde 30 yataklı Çiftlik Devlet Hastanesi ismiyle hizmete açılmıştır. 18/05/2007'den itibaren İlçe Hastanesi olarak ismi değiştirilmiştir.

Çiftlik İlçe Hastanesi hizmete girdiği 2001 yılından bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.

Deneyimliliğimiz, hastalarımıza uyguladığımız tedavinin kalitesinde, hasta ve yakınlarına gösterdiğimiz ilgi, saygı ve sevgide kendisini apaçık olarak göstermektedir. Bize duymuş olduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı mutlu olduğumu belirtmek isterim.

Her hastamıza, yakınlarına ve ailelerine ayrıca diğer hizmet alıcılarımıza hizmetimizi sunarken bütün personelimiz ile güler yüz, iyi niyet, karşılıklı anlayış ve ilgi ilkelerimizden ödün vermiyoruz. Çiftlik İlçe Hastanesi ekibinin sizleri mutlu ve memnun edecek ve tüm tıp gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde hizmet sunabilmeleri için hekim kadromuza, hemşire ve hasta bakıcılarımıza, hasta danışmanlarımıza ve diğer bütün ekibimize gerekli eğitimleri vermekteyiz.

Çiftlik İlçe Hastanesi olarak sadece tedavi edici sağlık hizmetleri değil, koruyucu hekimlik hizmetlerinin de yapılması gerektiği ve halk sağlığına büyük katkısı olacağı inancı ile sağlık eğitimi çalışmaları da düzenlemekteyiz. Amacımız en mükemmel hasta bakımını, eğitimini sağlamak, hastalarımızı en güzel ve modern şekilde misafir etmek, tedavi edici sağlık hizmetleri yanında koruyucu sağlık hizmetlerinde de görevimizi en iyi şekilde yapmak ve kendimizi, ihtiyaçlarımız ve çağın gelişimi doğrultusunda geliştirmektir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çiftlik İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çiftlik İlçe Hastanesi, Niğde ili Çiftlik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çiftlik İlçe Hastanesi RandevuÇiftlik İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Donbaloğlu · 10 Şubat 2012

Hastane personeline başarılar dilerim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çiftlik İlçe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çiftlik İlçe Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çiftlik İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Altunhisar Devlet Hastanesi

24.2 km. uzaklıkta

Altunhisar

Niğde Devlet Hastanesi

27.7 km. uzaklıkta

Mahmut Şafak Bulvarı Hastane Caddesi

Gülağaç Devlet Hastanesi

27.7 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Süleyman Demirel Cd. No:54

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

27.7 km. uzaklıkta

Aşağı Kayabaşı Mahallesi Hastaneler Caddesi No:4

Niğde Diyaliz Merkezi

28.2 km. uzaklıkta

Aşağı Kayabaşı Mah. 75.Yıl Cad. Kızıl Elma Sitesi Karşısı

Niğde Hayat Hastanesi

29.2 km. uzaklıkta

Selçuk Mah. Alpat Sok. No:1

Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

30.7 km. uzaklıkta

Dr. Doğan Baran Caddesi Okçu yolu üzeri 1.km