Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Alipaşa Mh. 18 Mart Cd. No:5
Telefon:0 (282) 692-5555
41.14810927.828864

Kurum Hakkında

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 01/12/2008 tarihinde hizmete başlamıştır. 38 ünit Çorlu merkezde, 12 ünit Çerkezköyde ve 1 ünit İle Marmara Ereğlisinde poliklinik ve klinik hizmeti vermektedir.

Merkezimizde vardiya sistemi uygulanmakta olup saat 08:00 ile 17:00, 17:00-23:00 (Acil) arası hizmet sunulmaktadır. Merkezimiz; Tekirdağ iline bağlı Çorlu, Çerkezköy ve Marmara Ereğlisi ilçelerinde kamu kuruluşu olarak diş hekimliği hizmeti veren, sağlık ve tıp bilimindeki yenilikleri takip eden yüksek kalite standartlarında uygulayan bir kurumdur.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuÇorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dilek Yılmaz E. · 10 Ocak 2015

Doktorlar ilgili kızımın 2 dişini kanal tedavisi yaptırdık sonuç harika mutlaka deneyin

Rıza Yakan · 22 Temmuz 2013

niye sabaha kadar yok 2de dişimiz ağrısa ne yapacaz. buna bir çözüm bulsun devletimiz

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Life Port Hospital Hastanesi

290 metre uzaklıkta

Alipaşa Mah. Kılıç Ali Paşa Cad. No:36/1

 Çorlu Deva Diyaliz Merkezi

630 metre uzaklıkta

Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu

Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi

890 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A

Optimed Çorlu Tıp Merkezi

900 metre uzaklıkta

Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

970 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Omurtak Cd. Rıza Güleryüz İş Mrk. No:39/1

Çorlu İrmet Hospital Hastanesi

990 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:41