Demirci Devlet Hastanesi

Demirci Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Demirci Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Manisa
İlçe:Demirci
Adres:Bahçeler Mah. Hastane Sk. No:27
Telefon:0 (236) 462-1308
39.04341628.648384

Kurum Hakkında

Demirci Devlet Hastanesi şu an 7845 m2 arsa 3053 m2 kapalı alan olarak 70 yatak standardında 60 fiili yatağa sahiptir. 3 adet özel hasta odası vardır. 4 adet doktor lojmanı bulunmaktadır. Hastanenin birimleri ve cihazları ise şöyledir.

Acil Servis: Defibilatör, Hasta başı Monitörü, EKG, Dijital USG, Müdahale Lambası, Kapnograf, Pulseoximetre, Nebilizatör, Refretron, Sterilizatör gibi cihazlar bulunan Acil Serviste 5 adet müşahede yatağı da bulunmaktadır. Bir taneHasta Nakil Ambulansı da bulunmaktadır.

Ameliyathane: Genel ve lokal iki ayrı odadan oluşan ameliyathanede 2 adet Narkoz Cihazı, 3 adet Hasta başı Monitörü, 3 adet Koter Cihazı, Göz Ameliyat Mikroskobu, Fako Cihazı, Flaş Otoklav, KBB ameliyat Mikroskobu, Tur Seti, Sistoskopi Seti, Laparoskopi seti, 2 adet tavan lambası, 2 adet Otoklav ve 2 adet Sterilizatör bulunmaktadır. Uyandırma odasında ise 2 adet elektrikli hasta yatağı, 2 adet Hastabaşı monitörü, Defibilatör bulunmaktadır.

Doğumhane: Elektrikli Doğum Masası, 3 Fetal Monitör, Radyan Isıtıcı, 2 adet İnfüzyon Pompası, Ultrasonografi cihazı, Sterilizatör ve 2 adet ağrı yatağı bulunmaktadır.

Şuan Çocuk, Dahiliye, Göz, Kadın Doğum, KBB ve Cerrahi Servisleri bulanan hastanede 2 adet Kuvöz, 2 adet Fototerapi, Defibilatör, 2 adet Hasta başı Monitörü, EKG cihazları servislerin hizmetindedir.

Diyaliz Merkezi: 1999 yılında faaliyete başlayan Diyaliz Merkezinde şuan 8 Cihaz bulunmakta olup Demirci ve çevresindeki 29 Diyaliz Hastası tedavi görmektedir. Diyaliz Merkezi Hekimleri aile hekimliğine geçtiğinden geçici görevli olarak çalışmaktadırlar. 4 hemşire, bir teknisyen ve 2 hizmetli ile çalışmalarına devam etmekte olup ayrıca EKG, Defibilatör, Hasta başı Monitörü cihazları da mevcuttur. Hastalarımıza Servis hizmetimizde mevcuttur.

Röntgen: 300 ve 500 ma olmak üzere 2 adet Tropy marka röntgen cihazı bulunmakta olup otomatik film banyosu da mevcuttur.

Laboratuar: Kit karşılığı olarak Biyokimya Otoanalizörü, Hemogram cihazı, Hormon Cihazı, İdrar Analizörü cihazları bulunan laboratuarda ayrıca Sedim cihazı da bulunmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı Biriminde 4 adet ünit, röntgen cihazı ve Sterilizatör bulunmaktadır. Eylül 2009 ayı içinde protez işlemleri başlayacaktır. Diğer polikliniklerde ise hastaları teşhis ve tedavi amaçlı EKG, Cart Projektör, Göz Muayene Mikroskobu, Bilgisayarlı Göz Muayene Cihazı(Refraktometre), Görme alanı Cihazı, Üroflowmetre cihazı, Rektoskopi Cihazı ve KBB koltuğu mevcuttur.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Demirci Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Demirci Devlet Hastanesi, Manisa ili Demirci ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Demirci Devlet Hastanesi RandevuDemirci Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Demirci Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Demirci Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Demirci Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Demirci Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi

29.4 km. uzaklıkta

4 Eylül Mah. Şehit Metin Akkoç Cad.

Gördes Devlet Hastanesi

33.4 km. uzaklıkta

Uzunçam Mahallesi Orman İşletme Küme Evleri Yanı No:24

Selendi Devlet Hastanesi

38 km. uzaklıkta

Şerefiye Mah. Tokatüstü Mevkii

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi

40.5 km. uzaklıkta

Temrek Mah. Cumhuriyet Caddesi No:27

Sındırgı Devlet Hastanesi

46.4 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mah. Balıkesir Cd.

Kula Devlet Hastanesi

55.3 km. uzaklıkta

4 Eylül Mah. Tapduk Emre Cad. No:28

Dursunbey Devlet Hastanesi

59.4 km. uzaklıkta

Bozyokuş Mah. Zihni Özger Cad.