Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Pamukkale
Adres:Istiklal Mahallesi 1196 Sokak. Eski SSK
Telefon:0 (258) 211-7916
37.76411729.091596

Kurum Hakkında

İnsan sağlığında ağız ve diş sağlığının öneminin bilincinde olan Merkezimiz alanında en iyiyi hedeflemektedir.

Her şeyden önce insan sağlığı felsefesini temel kabul ederek, sterilizasyon kurallarını en üst seviyede uygulamakta, gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek dünya standartlarında koruyucu, tedavi edici, Diş hekimliği hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Rahat ve huzur verici ortamımız, güler yüzlü personelimiz ile modern ve hijyenik koşullarda siz değerli hastalarımıza hizmet sunmakta ve sizleri daha sağlıklı yasama davet etmekteyiz. Merkezimiz Kaliteyi bir yasam tarzı olarak benimsemekte, dürüst ve prensipli kararlarla hizmet sunmayı, hizmet alanları memnun etmeyi amaç edinmiştir.

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi değişime açık ve sürekli gelişmekte olup 58 Diş Hekimi, 24 Hemşire, 25 polikliniği ve 115 hizmet veren diğer personeli ile hem teknik ekipman hem de kadro olarak 01-09-2006 tarihinden beri Denizli Halkının hizmetindedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Denizli ili Pamukkale ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuDenizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Akkaş · 21 Ağustos 2012

yazıklar olsun tenezzül edip telefonu bile açan yok devlet herşeyini seferber etse ne olacak beyinler aynı

Pınar Canfes · 26 Şubat 2012

Benim şu an çok fenaa dişim ağrıyor, dişimle beraber başımda ağrıyor ama siz cevap vermiyorsunuz telefonunuza. 1 saattir sizi arıyorum ama yardımcı olamıyorsunuz, teşekkürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mediklinik Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Sırakapılar Mah. Prof. Dr. Nusret H. Fişek Sk. No:11

Ege Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Saraylar Mah. 495 Sk. No:27

Gözmer Göz Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19

Efort Ortopedi Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:24

Nörobilim Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Eski Cezaevi – Otopark Karşısı Sırakapılar Mah. 1771 Sk. No:9

Gülhan Tıp Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Sırakapılar Mah. Hastane Cad. No:27