Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi

Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kayseri
İlçe:Develi
Adres:Cami Cedid Mah. Hastane Caddesi No:14
Telefon:0 (352) 621-6020
38.38382735.487482

Kurum Hakkında

Hastanemiz 6400m2 arsa alanında 4379 m2 kapalı alanla 1975 Yılında Hizmete başlamış tır. Hastanemize 2005 Yılında Hayırsever Nevzer Erciş Tarafından Acil Servis ve İdari katların Bulunduğu ek bina yaptırılmıştır.

2009 Yılında İse, hayırsever işadamı Muammer Kocatürk tarafından 2500 m2 kapalı alana sahip Kadın Doğum ve Çocuk hastalıkları ek binası yaptırılmış, daha sonra bakanlığımız tarafından hastanemiz Develi Hatice-Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi ismi ile 90 yataklı olarak ilçemiz ve çevresinde hizmetine devam etmektedir. Ayrıca hastanemiz 750 m2 kapalı alana sahip farklı bir ek binada Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti de vermektedir.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi, Kayseri ili Develi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi RandevuDeveli Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Irem Usta · 13 Kasım 2014

öncelikle mrb bende hastaneden çok memnunum çok iyi ilgileniyolar ama ben bi konuda çok rahatsızım ben burnumdan ameliyat oldum ama tekrar eski haline döndü aletler olmadıgı için tekrar ameliyat olamıyorum her gidişimde aletler yok diyorlar ve ben nefes almakta zorlanıyorum bunun çözülmesini istiyorum artık lütfen ilgililere duyrulsun çogu insanlar bile ameliyat olamıyor

Güler Kulak Uzun · 15 Nisan 2013

iyi günler ben 8 gün yattım Develi Hastanesinde dahiliyede yer yokmuş 2.ci kata kulak burun bogaza yatırdılar. 6 gün orda yattım bütün iyi elemanları oraya toplamışlar çok memmun kaldım çok güzel bakıldık. sonra dahiliyede yer boşalmış oraya çıkarttılar. nerde suratsız, beceriksiz hemşire varsa oraya toplamışlar. başhekime çıkacaktım taburcu oldum. ben çıktım ama orda hep köylerden gelen insanlar var yaşlılar var. ilgilenilmesini rica ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tomarza Devlet Hastanesi

28.2 km. uzaklıkta

Kayseri Caddesi İzzet Özilhan Bulvarı

Yahyalı Devlet Hastanesi

33.5 km. uzaklıkta

Hacı Hasan Efendi Caddesi

Kayseri Asker Hastanesi

34.3 km. uzaklıkta

Erenköy Mh. 38100 Kayseri

Yeşilhisar Devlet Hastanesi

35 km. uzaklıkta

Karacabey Mah. Yeşilhisar

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği

35.1 km. uzaklıkta

Köşk Mah. Talas Bulvarı No:93

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi

35.7 km. uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Maya Kayseri Göz Hastanesi

35.7 km. uzaklıkta

Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41