Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi

Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Sur
Adres:Ali Emiri 1. Sk. No:1 Dağkapı
Telefon:0 (412) 224-4452
37.91638540.233728

Kurum Hakkında

Diyarbakır ilinin merkezide olan Dağkapı adresindeki Veni Vidi Hastanesi bünyesinde bulunan Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi, son teknolojiyle donatılmış laboratuvar ve ameliyathanesiyle bölgenin en iyi merkezi olmayı amaçlamaktadır.

Merkez İnfertilite ve Tüp bebek konusunda hizmet vermek amacıyla 2011 tarihinde yenilenmiş, gerekli donanımı Avrupa standartlarında, Doktor, Embriyolog ve hemşireleri tüpbebek konusunda deneyimli olup hasta ve yakınlarına sağlıklı, güvenilir ve konforlu bir ortam sunmayı görev edinmiştir.

Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi, Diyarbakır ili Sur ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diyar Life Hastanesi

10 metre uzaklıkta

Ali Emiri 1. Sk. No:1 Dağkapı

Diyar Dünya Doğum Hastanesi

60 metre uzaklıkta

Aliemiri 1. Sokak No:5 Yenişehir

Nöron Nöroloji Dal Merkezi

290 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. No:7 H. Cemal Kaplan Apt.

Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi

340 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. İnka 4 Apt. No:9/C

Batıgöz Diyarbakır Göz Sağlığı Merkezi

400 metre uzaklıkta

İzzetpaşa Caddesi No:7 Suriçi

Çamlıca Diyaliz Merkezi

430 metre uzaklıkta

Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cd. Binefş Apt. No:1/1