Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Dörtyol
Adres:Çaylı Mahallesi Barbaros Cad. No:17
Telefon:0 (326) 712-3109
36.82266036.220757

Kurum Hakkında

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 1 Haziran 2009 tarihinden bu yana fiilen hizmete başlamıştır. Merkezde teşhis, tedavi, protez, porselen kaplama, modern protez, tüm protez dolgu ve diş temizliği en modernize şekilde yapılmaktadır.

Merkezimiz mevcut hali ile günlük 100 - 150 hastamıza hizmet veriyor. Merkezimizde bir başhekim, 1 müdür 8 diş hekimi, 1 protez teknisyeni, 1 hemşire ve 3 memurla hizmet vermekteyiz.

Vatandaşımıza diş sağlığı hizmeti verilmekte olup sterilizasyona büyük önemle dikkat edilmektedir. Sağlık bakanlığının tüm kurumlarında olduğu gibi merkezimizde de özürlü yaşlı hamile ve çocuklara hasta önceliği bulunmaktadır. Bu çerçevede merkezimizde hastanın en kolay ulaşacağı yerde bir ünite sadece yaşlı, özürlü, hamile ve çocuk hastalara hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili Dörtyol ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuDörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dörtyol Devlet Hastanesi

890 metre uzaklıkta

Numune Mah. İstasyon Cd.

Erzin Devlet Hastanesi

13.2 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. İ.Sıtkı Kara Bul. No:98

Osmaniye Devlet Hastanesi

25.5 km. uzaklıkta

Toprakkale Yolu Üzeri Osmaniye

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

26 km. uzaklıkta

Süleymaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. No:1

Akademi Cerrahi Tıp Merkezi

26.4 km. uzaklıkta

Çay Mah. Uzun Çarşı, Mercan A-B-C Blok

FMC İskenderun Diyaliz Merkezi

26.4 km. uzaklıkta

Yeni Şehir Mah. 22. Sok. Bel-Kar 2 Apt. Zemin Kat