Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi

Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kurum Adı:Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Hastane Cad. Selçuklu
Telefon:0 (332) 235-4205
37.87937232.489886

Kurum Hakkında

Hastanemiz ilk olarak 1941 Yılında Konya Doğum ve Çocuk Bakımevi adıyla bu gün İl Sağlık Müdürlüğü olarak kullanılan binada hizmet vermeye başlamıştır. 1980 yılında Konya Hastaneleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından 1976 yılında Trafik Hastanesi olarak yapımına başlanılan Nalçacı Caddesi üzerindeki binaya taşınmıştır. Hastanemiz 2000 yılında Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi adını almıştır. Sağlıkta dönüşüm kapsamında Konya Numune Hastanesi ve Hastanemizin bulunduğu alanda yeni hastane inşaatı yapılacak olması nedeniyle, 02/07/2012 tarihinden itibaren Numune Hastanesinin boşaltmış olduğu Tarihi bina ve eski çocuk servisinin bulunduğu binaya taşınmıştır. Hastanemiz yeni doğan yoğunbakım ünitesinde 24 saat Nöbetci Uzman Doktorlarımızla, Tecrübeli Sağlık personeli ve 40 Adet yenidoğan yoğunbakım yatağı, 12 Adet Solunum (Ventilatör) Cihazı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk İmmünolojisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Nefrolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Tıbbi Genetik

Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi RandevuKonya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dursun Kırman · 7 Kasım 2015

Şikayetçiyim neden diye sorarsanız kızım 24 sattır doğumda fakat doğru dürüst hiçbir haber alamıyorum ne gösteren var nede doğru dürüst bilgi veren var hangi devirde yaşıyoruz. böyle hastane 2000 yıllarında vardı hastane olarak 15 20 yıl geridesiniz. 24 saattir çocuğumu ne görebiliyoruz nede sağlıklı haber alabiliyoruz hastanenizi bimere şikayet etmeyi düşünüyorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konya Numune Hastanesi

20 metre uzaklıkta

Hastane Cad. Selçuklu

Büyükşehir Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Hastane Cad. İktap Sok. No:4

Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

190 metre uzaklıkta

Hastane Cad. Mümtaz Koru Sk. Çetinkaya İş Merkezi No:10 Kat 1

Konya Selçuklu Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Hastane Cad. No:28 Selçuklu

Konya Göz Hastanesi

210 metre uzaklıkta

Ferhuniye Mh. Mümtaz Koru Sk. No:6

Dr. Arazi Tıp Merkezi

310 metre uzaklıkta

Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1