Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi

Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Elmadağ
Adres:Yenice Mahalllesi Soğukpınar Sok No:3
Telefon:0 (312) 863-1041
39.91746133.231819

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1991 yılında 50 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Acil ve idari birimler iki kattan ibaret olan eski binada hizmet verirken, bitişik olan yeni Hastane kısmı 5 katla hizmet sunmaktadır. Dahiliye, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Kadın Doğum gibi branşlar başta olmak üzere birçok branşta hizmet vermektedir. Yoğun talep sebebiyle 2010 yılında hastanemizin yatak kapasitesi 75’e çıkartılmış olup hala 67 fiili yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Bugün KBB, Göz, Fizik Tedavi, Çocuk, Üroloji, Psikiyatri, Nöroloji, Cildiye ve göğüs Hastalıkları alanlarında da hizmet veren hastanemizde pek çok ameliyatlarda güvenle yapılabilmektedir. İki Ameliyathane ve bir doğumhanesi olan hastanemiz Sağlık Kurulu olarak ta hizmet sunmaktadır.

Hastanemiz 50000 nüfuslu Elmadağ ilçemize hizmet verdiği gibi, Doğuyu batıya bağlayan en önemli transit yol olan E5 karayolu üzerinde bulunduğundan aynı zamanda bir trafik hastanesi görevi de yapmaktadır. İlçemizde Makine ve Kimya sanayi fabrikaları, Roketsan Roket fabrikası, Baştaş çimento ve Çaykur çay paketleme tesisi benzeri diğer sanayi kuruşları çok sayıda bulunduğundan Hasta potansiyelini işçi, işçi emeklileri ve aileleri oluşturmak tadır. Günde ortalama olarak 500 hastaya bakılmaktadır, bu oran özellikle kış aylarında daha da yükselmektedir.

Tüm Laboratuar, görüntüleme ve bakım hizmetlerinin titizlikle sunulduğu hastanemizde Genel cerrahi servisinde 26, Dahiliye servisinde 26, Kadın doğum servisinde 9, Acil serviste 9 ve yoğun bakım ünitesinde 5 yatak sayısıyla hizmet verilirken, tüm tetkikler günübirlik olarak yapılmakta bu sayede hastalarımızın problemleri en kısa sürede çözüldüğü için hasta memnuniyeti sağlanmaktadır.

Hastanemiz ihtiyaca binaen yakın olan Hasanoğlan Beldemizde bir semt polikliniği açmıştır. Bu beldemiz merkeze uzaklığı 12 km olup günlük ilçemize servisi olduğu halde belde insanımızın ayağına hizmet götürmeyi kendisine bir görev bilmiştir. İlçemizde ağız ve diş sağlığı merkezi bulunduğu için hastanemizde mevcut olan iki diş ünitesini ve diş hekimleri ile teknisyenini burada görevlendirmiştir. Her branştan hekimlerimiz semt polikliniğinde haftanın belirli günlerinde rotasyonlu olarak hizmet vermektedirler. Günlük alınan kan örnekleri de gününde çalışılmakta aynı gün veya en geç ertesi gün hekimlerine internet ortamında ulaşmaktadır, isteyen hastalarımız tetkik sonuçlarını bilgisayar çıktısı olarak da alabilmektedirler.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi, Ankara ili Elmadağ ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi RandevuDr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi

22.2 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mahallesi Lokman Hekim Caddesi

Yonca Diyaliz Merkezi

22.5 km. uzaklıkta

Çalılıöz mah. Samsun Bulvarı No:3

Kırıkkale Hilal Hastanesi

22.9 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı mah. Samsun Bulvarı No:27

Karapürçek Nur Tıp Merkezi

23.3 km. uzaklıkta

Karapürçek Mah. 397. Cad No:10/A-B

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

23.7 km. uzaklıkta

518. Cadde No:2 - Köroğlu Parkı Karşısı

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

24.4 km. uzaklıkta

Kırıkkale Üniversitesi

Derman Deri Hastalıkları Merkezi

24.8 km. uzaklıkta

Zafer Cad. Gökbulut Pasajı 26-30