Dr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Dr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Dr. Sadık Yağcı ADSM
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Hızırbey Mahallesi 1509 Halis Sokak
Telefon:0 (246) 233-0504
37.76089630.545859

Kurum Hakkında

2008 Mart ayında kurulan merkezimiz, 11 Ağustos 2008 günü itibariyle artan şevk ve heyecanla yeni binasında modern tıbbi cihaz ve ekipmanları ile hizmete girmiştir.

Merkezimizde, Entegre sisteme geçilerek hastalarımız için hekim seçme uygulaması başlamıştır. Hekim seçme hakkı, hasta ve hasta yakınlarının temel hakkı olan sağlık hizmeti alımında hekimini seçmesi ve değiştirmesi, teşhis ve tedavilerinde katılımcı rol oynamaları şeklinde tanımlanabilir.

Hasta Haklarına İlişkin Avrupa Statüsü Ana Sözleşmesi, Hasta Hakları Yönetmeliği, Yataklı Tedavi İşletme Yönetmeliği gereğince hastalarımıza Hekim Seçme Hakkı hastanemizde 2008 yılından beri tüm gereklilikleri ile uygulanmaktadır Sağlık ihtiyaçlarının sürekli artış gösterdiği günümüzde, halkımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünüyor, güler yüzlü, saygılı ve hasta haklarına duyarlı bir hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz.

Fiziki imkanları ve tedavi kalitesini artıracak, halkımızın hak ettiği nitelikli, çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetlerini sunmayı hedefliyoruz.

Merkezimizde çağın gereğine uygun 29 adet diş üniti, 1 adet digital panoromik röntgen cihazı, 1 adet panoromik röntgen cihazı, 1 adet digital RVG cihazı, 2 adet otoklav cihazı, 2 adet otomatik digital poşetleme cihazı, kanal tedavilerinde kullanılmak üzere 3 adet apex locator cihazı ve diğer ihtiyaç duyulan her türlü tıbbi cerrahi el aleti ve diğer tıbbi cihazlar bulunmaktadır.

Merkezimizde; dijital panoramik röntgen, dijital periapikal röntgen, sefalometrik röntgen, porselen kron- köprü, diş taşı temizliği, amalgam dolgu, kompozit dolgu, kanal tedavisi, iskelet protez, total protez iş ve işlemleri yapılmaktadır.

Her yaştan çocuk hastalara, özürlü hastalara ve diğer yetişkin hastalara, gayet nezih ve hijyenik ortamda kaliteli, çağdaş bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunulan merkezimizde geriatri ve engelli kliniği de bulunmaktadır. Merkezimiz, engelli hastalarımızın tedavilerinde her türlü yardım ve desteği sağlamaktadır. Engelli hastalarımız merkezimize başvurularında halkla ilişkiler görevlisi personelimiz ile direkt iletişime geçerek ya da mevcut polikliniklerde muayeneleri esnasında eşlik edilecektir.

Merkezde, her geçen gün artan hasta taleplerini en kaliteli bir şekilde karşılayabilmek için başta diş hekimleri olmak üzere diğer personellerle birlikte bölge insanına ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunulmaya devam edilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Dr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Isparta şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Dr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuDr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

100 metre uzaklıkta

Hızırbey Mahallesi Halis Sokak No:6

Isparta Devlet Hastanesi

320 metre uzaklıkta

Doğancı Mah. Yokuşbaşı Sok. No:34

Isparta Şifa Hastanesi

340 metre uzaklıkta

Yayla Mah. 1615 Sk. No:40

Atanur Göz Hastanesi

700 metre uzaklıkta

Kurtuluş mah. 137 cad. No:31

Avrupagöz Isparta Göz Merkezi

730 metre uzaklıkta

Çelebiler Mahallesi 1414 Sokak No:22

Davraz Yaşam Hastanesi

940 metre uzaklıkta

Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1

Isparta Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16