Kahramanmaraş Dulkadiroğlu devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Dulkadiroğlu ilçesinde 7 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Kahramanmaraş İli Dulkadiroğlu İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi

Kahramanmaraş Devlet Hastanesi, Yenişehir Devlet Hastanesi ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından 2012 yılında alınan karar gereği birleştirilerek, Kahramanmaraş Şehir Devlet Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamamıştır.

Özel Hastane
Özel Markasi Hospital Hastanesi

Markasi Hospital, 2014 yılında kurulmuş bulunan Marsam Sağlık Hizmetleri bünyesinde 2015 yılında hizmete girmiş ve A Sınıfı Hastane ünvanı alarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi olarak uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde bir çok branşta özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmet vermekteyiz.

Özel Devakent Hastanesi

Devakent Hastanesi yıllardır Kahramanmaraş’ta hastane olarak kullanılan Merkez Otobüs Durağı arkasındaki bina ve ek binalarında hem Kahramanmaraş’a hem bölgeye güvenli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bölgenin en modern binası olan Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde toplam 60 poliklinik odası mevcut olup, Kahramanmaraş halkına en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.

Diyaliz Merkezi
Özel FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi

Özel FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi, Yenişehir mahallesinde 35 makine kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesi ile Mehmet Akif Mahallesinde bulunan binasında hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.

Yeni Kahramanmaraş Hastaneleri

Afşin Devlet Hastanesi, ilçe merkezine 3 km uzaklıkta bulunan mevcut binasında 100 yataklı olarak 19...

Andırın Merkez
Devlet Hastanesi

Ülkemiz genelinde başlatılan sağlık hizmetlerinin iyileştirilme çalışmalarına paralel olarak yapılan...

İlçemiz Devlet Hastanesi ile Elbistan SSK Hastanesi 2005 yılında birleştirilerek Elbistan Devlet Has...

Yorum ve Şikayetler
Mehmet Ağar · 9 Kasım 2015

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi
Doktorlara derdini veya hastanın derdini anlatamıyorsun, dinleyip anlayıp gerekli müdahaleyi yapması gerekirken hastanın...

TC Canan Kiraz · 11 Ocak 2015

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi temiz düzenli bir hastane. Diş hekimi Kuday Topak Beyden çok memnunuz ailece. ...

Ahmet Taş · 3 Aralık 2014

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastahanenin tuvaletleri hijyenik değil hemen hemen tüm doktorlar suratsız hastalara...

Ottoman Kavuzkoz · 30 Kasım 2014

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi
Eskiden de köylerden taaaaa çamlıktaki devlet hastahanesine gidene kadar hastalar mefta idi tabi onların binecek dolmuş ...