Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Isparta
İlçe:Eğirdir
Adres:Isparta Yolu, Eğirdir
Telefon:0 (246) 311-4790
37.85915930.848733

Kurum Hakkında

Kuruluş amacına uygun olarak, Eğirdir'in eski hükümet binasının tamir ve hastane için gereken değişiklikler yapıldıktan sonra 1952 yılında, o dönem yaygın olan kemik ve eklem tüberküloz vakalarının tedavisi için bir merkez olarak 100 yatak kapasitesiyle açılmıştır. Anadolu'nun orta bir yerinde bulunması ve etkin çalışmaları nedeniyle yoğun hasta akışı olmuş, bu nedenle ilave tesisler yapılarak 1957 yılında 255 yatağa, 1958 yılında da 500 yatak kapasitesine ulaşılmıştır.

Yoğun hasta talebinin devam etmesi üzerine 1968 yılında 11 katlı 1000 yatak kapasiteli ana bina ve arazisi içinde hayvan laboratuarı, fizik tedavi üniteleri, çeşitli atölyeler ve lojmanların bulunduğu bir kompleks pilot proje halinde projelendirilmiştir.

Çeşitli inşaat aşamaları ve çalışmalarından sonra 40 dönüm arazi üzerinde 3 bloktan oluşan 9 katlı ana bina 1000 yatak kapasiteli olarak diğer binalarla beraber bitirilerek dönemin başbakanı merhum Turgut Özal tarafından 1986 yılında hizmete açılmıştır.

İkinci binamız da restore çalışmalarından geçtikten sonra fizik tedavi birimi olarak açılışı yapılmış ve iki hastanenin birleştirilmesi ile 27-06-2003 tarihinde Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Eğirdir Kemik Hastanesi; ortopedi ve travmatoloji, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kulak burun boğaz, genel cerrahi, anesteziyoloji ve reanimasyon, radyoloji, diş hastalıkları, biyokimya branşlarında hizmet vermektedir.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Isparta ili Eğirdir ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi RandevuEğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sevda Okaytekin · 26 Ağustos 2016

Merhaba ben 2 ayağında taraklı kemik çıkığı olan biriyim ciddi anlamda günlük yaşamamı etkiliyor bu durum hastaneye her gittiğimde biran önce ameliyat olmam gerektiği söyleniliyor bununla alakalı bir çok yorum okuyorum birçoğu da beni çok etkiliyor açıkçası:( bursa'da yaşıyorum 25 yaşındayım hastaneniz'le alakalı güzel duyumlar aldım bir çok kişi güvenilir şekilde Isparta'da ameliyat olabileceğimi söyledi. bana yardımcı olabilirmisiniz? kısa bile olsa zamanımı ne kadar alacağını ve olduktan sonraki zorlama aşamasını akaktarırsaniz beni aydınlatmış olursunuz. Şimdiden Teşekkürler..

Figen Tutucu · 24 Aralık 2014

Bugün ameliyat olacaktım her şey hazırlandı, kan alınırken hemşire canımı çok yaktı bana hiç güven vermediler çok lakabı hemşireler tlf özel konuşma yaptı benim yanımda mesai saati hijyenik sıfır

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Isparta Asker Hastanesi

24.6 km. uzaklıkta

General İhsan Alper Kışlası

Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi

26.3 km. uzaklıkta

Sanayi Mah. 3306 Sk. No:1

Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

27.3 km. uzaklıkta

Doğu Kampüsü Çünür

Isparta Gülkent Devlet Hastanesi

27.4 km. uzaklıkta

İstiklal Mah. Atatürk Bul. No:104

Isparta Hastanesi

27.8 km. uzaklıkta

İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16

Davraz Yaşam Hastanesi

28 km. uzaklıkta

Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1

Avrupagöz Isparta Göz Merkezi

28 km. uzaklıkta

Çelebiler Mahallesi 1414 Sokak No:22