Eskişehir Görsem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

Eskişehir Görsem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Eskişehir Görsem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Tepebaşı
Adres:Ertuğrulgazi Mahallesi Görsem Sokak.No:1
Telefon:0 (222) 310-1101
39.77164630.4704635

Kurum Hakkında

Merkezimiz 18 Nisan 2011 tarihinden itibaren, bilişsel, yönetsel ve sosyal beceri alanlarındaki yıkıcı etkisi nedeniyle yeti yitimi ile giden şizofreni ve benzeri psikotik bozukluklar ile duygudurum bozuklukları gibi kronik ruhsal rahatsızlıkları olan hastaların takip, tedavi ve rehabilitasyonuna yönelik çalışmalarına başlamıştır. Toplum Ruh Sağlığı Merkezimiz Türkiye'de ilk tescilli merkez olma statüsünü kazanmıştır.

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi olarak; Merkezimize kayıtlı olan hastaların uygun tanı ve tedavi ile ilaç kullanımlarının düzenli takibinin sağlanmasının yanında rehabilitasyon çalışmaları ile de hastaların topluma kazandırılarak daha kaliteli yaşam sürdürmeleri sağlanmaktadır. Ruh sağlığı hizmetlerindeki kaliteyi arttırarak hasta ve hasta yakınlarına yönelik daha geniş çalışmalar planlanmaktadır.

Eskişehir Görsem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Eskişehir Görsem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eskişehir Görsem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Eskişehir Görsem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Eskişehir Görsem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Eskişehir Görsem Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fizyomer Tıp Merkezi

780 metre uzaklıkta

Sazova Mh. Doğanay Sk. No: 1

Ümit Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Batıkent Mh. Gerekli Sk. No:13 Tepebaşı

Eskişehir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Uluönder Mah. İsmet İnönü 2 Cad. No:109

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Uluönder Mah. Salih Bozok Cad. No:23

Acıbadem Eskişehir Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sk. No:19 Eskibağlar

Ümit Vişnelik Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

Vişnelik Mh. Şehit Yusuf Turgut Sk. No:3 Odunpazarı