Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Fethiye
Adres:Tuzla Mh. İnönü Bulvarı Devlet Hastanesi Semt Polikliniği No:13
Telefon:0 (252) 614-0102
36.62443129.123531

Kurum Hakkında

Fethiye Devlet Hastanesi bünyesinde diş polikliniği olarak faaliyet göstermekte iken Mayıs 2006 yılında 7 hekimli diş protez merkezi olarak Fethiye Devlet Hastanesi Semt Polikliniğinde (Eski SSK hastanesi) hizmete devam etmiştir.

Şu an hizmet verilen yer Devlet Hastanesi döneminde de kullanılan Semt polikliniğindeki mevcut yerinde faaliyetine devam etmektedir. Merkezimize tahsis edilen yeni yerin tadilat ve onarımı projelendirilmesi süreci devam etmektedir. Asıl tahsis edilen yer eski SSK Hastanesi arka bloğu olup, tadilat bitiminden sonra daha modern bir şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

Merkezimizde; hekimlerimiz özveriyle hizmet vererek, muayene, diş çekimi, ışınlı dolgu, amalgam dolgu, kanal tedavisi, kron-köprü, total ve parsiyel protez, (tam ve yarım damak), diş taşı temizliği, koruyucu diş hekimliği uygulamaları gibi işlemler yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muğla ili Fethiye ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuFethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kardelen Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Merkezi

140 metre uzaklıkta

Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv. No:15 Migros Karşısı

Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

830 metre uzaklıkta

Tuzla Mah. Sadi Pekin Cad. 54. Sokak No:3

Letoon Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

Pazaryeri Mah. Şehit Hasan Küçükçoban Cad. No:22

Fethiye Devlet Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Akarca Mahallesi Çalış Fethiye

Fethiye Diyaliz Merkezi

3.9 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Bulvarı No:256

Fethiyecan Diyaliz Merkezi

3.9 km. uzaklıkta

Foça Mah, 973 Sok, No:33