Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi

Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi
Kurum Adı:Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. 34668 Üsküdar
Telefon:0 (216) 444-1898
41.00076129.020534

Kurum Hakkında

Adını bulunduğu semtten almış olan Haydarpaşa Asker Hastanesi, Üsküdarda, Karacaahmet-Selimiye-Kadıköy'ün Yel değirmeni kesimi arasında, Seydiahmet ve Kavak Derelerinin ortasında, bir yandan İbrahimağa çayırına, öte yandan Kavak Kasrı ve Marmara Denizine bakan hafif meyilli, ağaçlıklı, geniş bir arazi parçası üzerine yapılmıştır.

Zaman içinde gittikçe gelişen hastane 1 Ekim 1985 tarihinden itibaren "Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi" adını alarak yeni akademik yapısına kavuşmuştur. Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nde modern tıbbın ve teknolojinin bütün imkanlarının kullanıldığı, profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak poliklinik hizmeti verilmektedir.

Belediye otobüsü ve minibüs ile; Anadolu yakasından D100 (E-5) karayolunu kullanan ve Kadıköy'e giden otobüs ve minibüsler ile, Avrupa yakasından Kadıköy'e giden otobüs ve minibüsler ile ulaşım sağlanabilir.

Metrobüs ile; Uzunçayır durağında indikten sonra Kadıköy'e giden toplu taşım araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Vapur ile; Üsküdar İskelesi'nden Kadıköy'e giden toplu taşım araçları ile, Kadıköy İskelesi'nden taksi ile ya da yürüyerek (15 dk. yürüme mesafesi) ulaşım sağlanabilir.

Özel araçlarla gelinmesi durumunda, araçlar Üç Numaralı Nizamiye (Burhan Felek Cd.)'de bulunan otoparka bırakılabilir.

Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Lütfü Arkan · 1 Ekim 2016

Hastahanenizde sara hastalığı ile özel bölüm olduğunu duymuştum doğrumudur. Trabzon dan gelecek hastam için lütfen bilgilendirirseniz memnun olurum.

Haluk Büyükbalcı · 4 Şubat 2016

Evet bende poliklinikleri ve doktor kadrosunu aradım, bulamadım. Erol beye katılırım.

Erol Kızılelma · 26 Eylül 2015

Gata Haydarpaşa Hastanesi web sitesinde hangi polikinliklerin olduğu belirtilmemiş. Bu hastanemizde hangi polikinliklerin olduğunu öğrenebilirmiyim?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

350 metre uzaklıkta

Tıbbiye Caddesi No:13 Haydarpaşa

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

510 metre uzaklıkta

Tıbbiye Caddesi No:40 Üsküdar

Kudret Göz İstanbul Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem

Via Hospital Selimiye

1.1 km. uzaklıkta

Selimiye Kavak İskele Cd.No:10

İstanbul Medipol Kadıköy Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu

KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Caferağa Mh. Sakız Sk. No:7

Kadıköy Merkez Polikliniği

1.5 km. uzaklıkta

Söğütlüçeşme Cad. No:176/1