İstanbul Gaziosmanpaşa devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Gaziosmanpaşa ilçesinde 23 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Gaziosmanpaşa İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılından bu yana tam donanımlı acil servis ünitesi ile tüm branşlarda 24 saat uzman hekimler ve öğretim üyelerinden oluşan kadrosuyla hizmet vermektedir.

Devlet Hastanesi
Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesinde inşa edilen Gaziosmanpaşa yerleşkesindeki yeni binanda hizmet vermektedir.

Özel Hastane
Özel Bilge Hastanesi

Bilge Hastanesi; özellikli 2 ameliyathane, 2 doğumhane, 28 hasta odası, 20 poliklinik, 10 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi, endoskopi ünitesinden tomografiye, 24 saat acil ve ambulans hizmetinden yoğun bakıma, güvenliğinden eczacısına, 200'ü aşkın personeliyle 10 yıllık büyük bir ailedir.

Özel Avrupa Şafak Hastanesi

1998 yılında açılışı yapılan Avrupa Şafak Hastanesi ileri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Yıldız Academia Hastanesi

Hastanemiz İstanbul'un Gaziosmanpaşa İlçesinde 11 yıldır Özel Yıldıztabya Bilge Hastanesi adı altında hizmet vermiştir. 2011 yılı itibariyle yönetimin değişmesiyle tekrar bir yapılanma aşamasına girerek Özel Denizyıldızı Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Özel İstanbul Şafak Hastanesi

500 Evler İstanbul Şafak Hastanesi olarak öğretim görevlisi ve uzman hekimlerden oluşan kadromuzla 24 saat siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.

Özel Duygu Hastanesi

Özel Duygu Hastanesi İstanbul’un ve Gaziosmanpaşa’nın saygın ve referans alınan hastanelerinden biri olmak için çalışmalarını sürmektedir.

Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa

Ülkemizin önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan Avrasya Hospital, ikinci hastanesi ile Gaziosmanpaşa Küçükköy'de hizmet sunmaktadır.

Özel Ortomedica Hastanesi

Özel Ortomedica Hastanesi olarak kemik eklem ağırlıklı uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Özel Başarı Hastanesi

2000 yılında Medi Başarı Tıp Merkezi olarak kurulan kurum 2014 yılında Başarı Hastanesi olarak yenilenmiş ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Asya Sağlık Hastanesi

Özel Asya Hastanesi, Gaziosmanpaşa Küçükköy'de 17 branşda, modern ve çağdaş hizmet anlayışıyla 2008 yılından bu yana hizmetinizdedir.

Tıp Merkezi
Özel Merve Tıp Merkezi

Özel Merve Tıp Merkezi 1992 yılından beri birçok farklı branşta uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Özel Belde Tıp Merkezi

Merkez Mh. Eyüp Yolu Cad. GOPARK Tesisi D Blok 2.Bodrum No:3 adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Ekotom Tıp Merkezi

2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi

2006 da kurulan Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi 1440m2 lik alanda 9 katlı A tipi tıp merkezi olarak hastalarına hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, Uzman Doktorlar ve Profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, uzman doktorlar ve profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.

Özel Abacıoğlu Kadın Hastalıkları Merkezi

Abacıoğlu Kadın ve Aile sağlığı Merkezi, tüp Bebek ve jinekolojik endoskopi hizmetleri ile birlikte; genel jinekoloji uygulamalarından menopoza, gebelik takibinden kısırlık tedavilerine kadar geniş bir yelpazede teşhis ve tedavi hizmetleri vermektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi 39 ünitesi ile hizmet vermektedir.

Özel Umut Diyaliz Merkezi

Gaziosmanpaşa'nın ilk hemodiyaliz merkezi olan Özel Umut Diyaliz Merkezi kuruluşundan günümüze kadar en üst seviyede yeterli ve kaliteli hemodiyaliz uyguladığını kanıtlamıştır.

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi

Bugün Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi 104 yatak kapasitesi ve tam teşekküllü hastane desteğiyle yeni ve konforlu mekanında hizmet vermektedir.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi

Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi en son teknolojiye sahip cihazlarla uzun yıllar sağlık sektöründe var olmaya devam edecektir.

Poliklinik
Özel 500 Evler Avrupa Polikliniği

Özel 500 Evler Avrupa Polikliniği, lazer epilasyon, botoks, dolgu, kimyasal peeling, cilt canlandırma, kılcal damar tedavisi, cilt hastalıkları tedavileri, sağlıklı zayıflama ve selülit tedavileri gibi sağlık hizmetlerini Sağlık Bakanlığı ruhsatı ile gerçekleştirilmektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Gaziosmanpaşa Hastaneleri

Ülkemizin önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan Avrasya Hospital, ikinci hastanesi ile Gaziosm...

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesinde inşa edilen Gaziosmanpaş...

Özel 500 Evler Avrupa Polikliniği, lazer epilasyon, botoks, dolgu, kimyasal peeling, cilt canlandırm...

Yorum ve Şikayetler
Meryem Çakar · 1 Nisan 2017

Özel Ekotom Tıp Merkezi
ben gittim elimde sinir sıkışması icin tedavi gördüm memnun kaldım...

TC Abdullah Yıldırım · 22 Şubat 2017

Özel Yıldız Academia Hastanesi
Vallahi kaç keredir gidiyorum çok iyi ilgileniyorlar. Hizmet on numara gerçekten...

Burak Ismail · 22 Aralık 2016

Özel Yıldız Academia Hastanesi
Ben devletten sevkli gittim cok ilgilendiler memnun kaldım şimdi bebek yoğun bakımda arıyorum bilgi veriyorlar dördüncü ...

Banu Yıldız · 16 Aralık 2016

Özel Belde Tıp Merkezi
Hastane degil ticarethane kızımı ateşli götürdüm. 15dk beklettiler üzerine dr bugünluk kotası doldu dediler. Osman beyin...