Gülnar Devlet Hastanesi

Gülnar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gülnar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Mersin
İlçe:Gülnar
Adres:Saray Mah. Akkavak Cad. No:1
Telefon:0 (324) 751-7411
36.33852033.404508

Kurum Hakkında

Gülnar Devlet Hastanesi hizmete girdiği tarihten bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Gülnar Devlet Hastanesi olarak sadece tedavi edici sağlık hizmetleri değil, koruyucu hekimlik hizmetlerinin de yapılması gerektiği ve halk sağlığına büyük katkısı olacağı inancı ile sağlık eğitimi çalışmaları da düzenlemekteyiz. Amacımız en mükemmel hasta bakımını, eğitimini sağlamak, hastalarımızı en güzel ve modern şekilde misafir etmek, tedavi edici sağlık hizmetleri yanında koruyucu sağlık hizmetlerinde de görevimizi en iyi şekilde yapmak ve kendimizi, ihtiyaçlarımız ve çağın gelişimi doğrultusunda geliştirmektir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gülnar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gülnar Devlet Hastanesi, Mersin ili Gülnar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gülnar Devlet Hastanesi RandevuGülnar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zekeriya Kirkit · 10 Şubat 2013

Hastanenizde kan tahlillerimi yaptırdım. Tüm personelden memnunum. Ayrıca doktorların vatandaşlara yaklaşımları ve ilgileri hoşuma gitti. Teşekkürler. Adanadan Zekeriya

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gülnar Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gülnar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gülnar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aydıncık Devlet Hastanesi

21.5 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi No:11

Mut Devlet Hastanesi

33.7 km. uzaklıkta

Yatırtaş Mah. Uğur Mumcu Cad. No:19

Silifke Devlet Hastanesi

45.8 km. uzaklıkta

Burunucu Köyü Taşucu Yolu Üzeri

Bozyazı Devlet Hastanesi

45.9 km. uzaklıkta

Çopurlu Mah. Şehitler Cad. No:8

Silifke Diyaliz Merkezi

47.9 km. uzaklıkta

Göksu Mah.Atatürk Bulvarı No:103/A

Olbamed Hastanesi

48.6 km. uzaklıkta

Sarıcılar Mah. Desen Sok. No:13 Silifke