Gürgentepe Devlet Hastanesi

Gürgentepe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gürgentepe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ordu
İlçe:Gürgentepe
Adres:Akyurt Mahallesi Sağlık Sokak
Telefon:0 (452) 821-2777
40.788980837.6010437

Kurum Hakkında

1988 yılında Belediye Binası olarak kullanılmakta iken Devlet Hastanesi olarak dizayn edilerek faaliyete geçmiştir. 1186 m2 arsa alanı, 995 m2 bina oturum alanı, 2030 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Bina 3 kattan oluşmaktadır. Hastane hizmet binamız Gürgentepe Belediyesinden 49 yıllığına kiralanarak 1998 yılında hizmete açılmıştır.

2 uzman tabip, 2 pratisyen tabip, 2 diş tabibi, 39 sağlık personeli, 33 diğer personel olmak üzere toplamda 78 çalışanı ile hizmet veren sağlık tesisinde, 25 yatak ve 2 nitelikli hasta odası bulunmaktadır. Sağlık tesisinde; Acil, Aile hekimliği, Dahiliye ve Diş polikliniği dallarında hizmet sunulmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gürgentepe Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gürgentepe Devlet Hastanesi, Ordu ili Gürgentepe ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gürgentepe Devlet Hastanesi RandevuGürgentepe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Selçuk Kuzu · 23 Ocak 2012

Alçak gönüllü ve cana yakın insanlar güler yüzlü oldugu için ayrıca tşk ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gürgentepe Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gürgentepe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gürgentepe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölköy Devlet Hastanesi

11.1 km. uzaklıkta

Kuşluvan Mahallesi Hastane Caddesi No:1

Ulubey Devlet Hastanesi

15.7 km. uzaklıkta

Gündüzlü Mah. Bekir Sıtkı Baykal Cad. No:10

Aybastı Devlet Hastanesi

22 km. uzaklıkta

Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi

Korgan Devlet Hastanesi

22.3 km. uzaklıkta

Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26

Fatsa Can Tıp Merkezi

27.9 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mah. Reşadiye Cad. No:81/A

Fatsa Şifa Tıp Merkezi

28 km. uzaklıkta

Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Caddesi No:3