Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Kurum Adı:Harran Üniversitesi EAH
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Meteoroloji Cad. Dedeman Oteli Karşısı
Telefon:0 (414) 318-3000
37.15935738.786423

Kurum Hakkında

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanemiz, 1994 tarihinde resmi olarak hizmete açılmıştır. 44'ü değişik derecelerde yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 308 yataklı hastane ve acil servis Şehitlik yerleşkesinde hizmet vermektedir. Harran Üniversitesi Yenişehir yerleşkesinde ise hastanemizin 30 bölümüne ait 40 polikliniğin yanı sıra; kan alma, ayaktan tedavi, radyoloji, patoloji, fizik tedavi, nükleer tıp ve ayaktan diyaliz üniteleri hizmet vermektedir.

Hastanemiz 2002 yılında 80 kullanıcı ile otomasyon sistemine geçen ilk üniversite hastanelerinden biri olmuştur. Bu gün gelinen noktada Digital film çekimi, görüntüleme ve arşivleme yapılan 300’ü aşkın terminal, kablosuz teknoloji ve web tabanlı kullanıcı erişimi gibi en son yenilikler otomasyon sisteminde hayata geçirilmiştir.

Poliklinikler : Valikonağı Cad. Öğretmen evi yanı Şanlıurfa

Klinik ve Acil Servis : Meteoroloji Cad. Dedeman Oteli Karşısı Şanlıurfa

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi

70 metre uzaklıkta

Atatürk Mah. Hastane Cad. (Eski Devlet Hastanesinin Yeri)

Jino Life Tıp Merkezi

400 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Tekel Cad. No:24/A

Meydan Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Atatürk Mahallesi, Şht. Nusret Cd. No:9

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

600 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.

İhlas Çocuk Tıp Merkezi

640 metre uzaklıkta

İpekyol Caddesi Işıklar Durağı No:57/B

Bergama Tıp Merkezi

760 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı mah. Açıksu Cad. No:13