Hendek Devlet Hastanesi

Hendek Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hendek Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sakarya
İlçe:Hendek
Adres:Başpınar Mah. Şehit Ali Gaffar Okkan Cad. No:32/A
Telefon:0 (264) 614-6078
40.79476130.744220

Kurum Hakkında

Hastanemiz ilk defa 1952 yılında Sağlık Merkezi statüsünde hizmete açılmıştır. 1996 yılında yataklı servislerin bulunduğu ek binanın hizmete konulmasıyla ve son olarak 2003 yılında poliklinik binası ile hizmet sunmaktadır. 53 Yatak kapasitesi ile sürekli gelişerek ve bölge insanının sağlığına katkı sunmaya devam etmektedir.

Sakarya ili Hendek ilçesinde 2012 nüfus kayıtlarına göre 73963 ve diğer ilçelerden gelenlerle yaklaşık 100000 kişiye hizmet veren, kalite hedefleri doğrultusunda sürekli gelişmeye gayret eden hastanemiz hasta memnuniyetini sürekli arttırmaktadır. Fiziki şartlara bağlı eksiklerimiz yeni hastane binamızın hizmete girmesiyle iyileşecek ve sağlık ekibinin kurumsal hedefler doğrultusunda bir arada gayret göstermesiyle birlikte hizmetin kalitesi daha da yükselecektir.

Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza yaklaşımımızda dil, din, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, çalışan haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı bir gelişim ve değişim içindeyiz. Hizmeti veren ile alan arasındaki pozitif iletişim ile memnuniyeti sürekli arttırmak için çalışan sağlık ekibimiz sürekli eğitimlerle kaynakları etkin ve verimli kullanmayı, nitelikli kanıta dayalı ve hasta odaklı sağlık hizmeti sunumunu sağlamanın yanında çeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık konusunda bilgilendirmekte sosyal sorumluluk projeleri ile sağlığa katkı sunmayı hedeflemektedir.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Hendek Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hendek Devlet Hastanesi, Sakarya ili Hendek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Hendek Devlet Hastanesi RandevuHendek Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hendek Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hendek Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hendek Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hendek Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ferizli İlçe Hastanesi

27.1 km. uzaklıkta

Kemalpaşa Mh Şehit Hakan Bayram Cd. No:1

Beyhekim Hastanesi

28 km. uzaklıkta

Tepekum Mah. Beyhekim Sk. No:18

İnci Göz Hastanesi

28.5 km. uzaklıkta

Yenigün mah. Yeni Cami Bulvarı No:8 Adapazarı

Akyazı Devlet Hastanesi

28.8 km. uzaklıkta

D140 Karayolu Üzeri Batakköy Mevkii

Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

28.8 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Cad. No:33/A

Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi

28.8 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Cad. No:16

Sakarya Bilge Hastanesi

29 km. uzaklıkta

Bankalar Caddesi Ağa Camii Karşısı No:77/79