Hopa Devlet Hastanesi

Hopa Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hopa Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Artvin
İlçe:Hopa
Adres:Ortahopa Mah. Kavakdibi Mevkii
Telefon:0 (466) 351-4017
41.40386941.428399

Kurum Hakkında

İlçemiz Orta Hopa Mahallesi Kavakdibi mevkiinde denize sıfır 3000 m² alan üzerindeki Hükümet Tabipliği 14-07-1955 tarihinde Sağlık Merkezi'ne dönüştürülmüştür. Aynı arsa üzerinde 1977 yılında temeli atılan hastane inşaatı 1991 yılında bitirilerek 50 yataklı hastane hizmete girmiştir. Binanın Fiziki mekan olarak yetersiz kalması nedeniyle bitişiğindeki lojman inşaatı Sayın Tuncer Ciner'in bağış olarak desteği ile 1999 yılında ek bina hizmete ilave edilmiştir. Sayın Rahmi Küçük'ün bağışı ile hastanemiz bünyesine Diyaliz, ünitesi hizmete girmiştir. Hastanemizin karşısında bulunan Terzioğlu Apartmanının 1.katında kiralama yolu ile Göz Polikliniği ve Diş Polikiliniği birimleri hizmet vermektedir.

Hastanemiz 157 personelle iki binada faaliyetlerini sürdürmektedir. Ana binanın bodrum katında; Laboratuvar, Röntgen Servisi, Morg, Çamaşırhane, Kalorifer Dairesi, Hasta Hakları Birimi, Kan alma, EKG ve ibadethane bulunmaktadır.Ana binanın zemin katında acil servis, danışma, hasta kabul, Santral ve poliklinikler, 1.katında; Ameliyathane, Cerrahi Servisler, Eczane, Bilgi İşlem, II.katında; Dahili Servisler, Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi ve Ultrason Polikliniği bulunmaktadır.

Hastanenin acil, 112 ve hasta nakil işlemleri ortaklaşa acil servisten yürütülmektedir. Bu işlemler de bir ambulans hizmet vermektedir. Karadeniz sahil yolu üzerinde doğudaki son hastane olan Hopa Devlet Hastanesi, Hopa ilçesi ile çevre ilçe, belde ve köylerdeki insanlara şifa vermeye çalışan bir kuruluş olarak hizmetini sürdürmektedir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Hopa Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hopa Devlet Hastanesi, Artvin ili Hopa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Hopa Devlet Hastanesi RandevuHopa Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hopa Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hopa Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hopa Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hopa Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Arhavi Devlet Hastanesi

11.9 km. uzaklıkta

Boğaz içi mahallesi Arhavi

Murgul İlçe Hastanesi

17.6 km. uzaklıkta

Küre mah. Murgul

Borçka Devlet Hastanesi

21.7 km. uzaklıkta

Aksu Mah. Sigorta Cad.

Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi

28.7 km. uzaklıkta

Sahil Mah. Muzaffer Birben Cad. No:33

Artvin Devlet Hastanesi

40.8 km. uzaklıkta

Çarsı Mahallesi Hastane Caddesi

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

41 km. uzaklıkta

Hastane Caddesi Sağlık Sokak

Kaçkar Devlet Hastanesi

47.5 km. uzaklıkta

Hamidiye Köyü Adliye Yanı