Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Iğdır
İlçe:Merkez
Adres:Özgür Mah. Kazım Karabekir Cad. Eski SSK Binası No:70
Telefon:0 (476) 227-0404
39.91576744.048522

Kurum Hakkında

Merkezimiz Iğdır Devlet Hastanesi'nin kuruluşundan beri hizmet veren en eski polikliniklerden birisidir. Yıllarca tek ünitli bir klinik olarak hizmet veren diş kliniği 2000 yılında 2 ünite çıkarılmış, 2005 yılında SSK ve Devlet Hastanesinin birleştirilmesi sonucu 4 klinik sayısına ulaştırılmıştır. T. C. Sağlık Bakanlığı'nın 04-05-2007 sayılı olurları ile 10 ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kuruluş yetkisi alınmış olan merkezimiz 19. 06. 2007 tarihinde faaliyete başlamıştır.

Kuruluş aşamasında uygun durumda Kamu Binası bulunmayışı nedeniyle Atatürk Caddesi üzerinde bulunan hali hazırdaki binanın ilk 3 katında faaliyete başlayan Merkezimiz, natamam durumdaki bir üst katın kısa bir sürede tamamlanarak faaliyete hazır hale getirilmesi ve klinik sayımızın arttırılması sonucunda hazırladığımız yeni projemizin Bakanlığa sunulması ve kabulü ile 27-05-2008 tarihinde 20 ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi statüsüne kavuşturulmuştur.

Ağız ve Diş sağlığı konusunda ciddi anlamda cazibe merkezi haline gelen Merkezimiz aşırı hasta yoğunluğuna karşın, hizmet kalitesinden ve hızından ödün vermeden hastalarımızın memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. Bugün itibariyle dolgu ve tedavi hizmetleri yanında her tür protez hizmetini verir hale gelen Merkezimiz halkımıza özel hastaneleri aratmayacak nezihlikte bir ortamda kaliteli hizmet verebilmenin mutluluk ve sevincini yaşamaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Iğdır şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuIğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gülley Sutlu · 31 Ocak 2017

Slm 3 uc diş olcusu aldi Emin Alagoz 6 aydır halen haber vermediler ne yapmalıyım

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Iğdır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bulut Hastanesi

150 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Kazım Karabekir Cad. No:85

Iğdır Devlet Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Kışla Mahallesi Melekli Yolu Girişi

Tuzluca Devlet Hastanesi

35.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Yeni Hastane Sok. No:34

Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi

40.8 km. uzaklıkta

Ahmedihani Mah. Suat Sk. No:8

Doğubeyazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi

41.8 km. uzaklıkta

Ağrı yolu üzeri 4. km

Diyadin Devlet Hastanesi

52 km. uzaklıkta

Göl Mahallesi D/9 Nolu Küme Evler No:3

Taşlıçay İlçe Hastanesi

65.3 km. uzaklıkta

Şentürk Uzun Mah.Transit Cad. 42/A