Isparta şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 7 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Isparta ilinde toplam 17 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Isparta yazısına tıklayabilirsiniz.

Isparta Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Isparta Şehir Hastanesi

Isparta Şehir Hastanesi 222bin metrekare kapalı alanda 20 ameliyathane, 131 yataklı yoğun bakım ve 160dan fazla poliklinik ile Isparta ve bölge halkına hizmet veriyor.

Gelendost
Gelendost Devlet Hastanesi

50 yataklı Gelendost İlçe Hastanesi olarak yeni yapılan ilçede yaşayan vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.

Keçiborlu
Keçiborlu Devlet Hastanesi

Keçiborlu Devlet Hastanesi ve aile sağlığı merkezleri bir koordinasyon içerisinde koruyucu sağlık hizmetleri ve tedavi edici sağlık hizmetlerini vermektedirler.

Şarkikaraağaç
Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi

Isparta Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi uzman doktor, yardımcı sağlık personeli kadrosu ve çağımızın gereksinimlerine uygun teknik ekipman ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Senirkent
Senirkent Devlet Hastanesi

Senirkent Devlet Hastanesi 25 yatak kapasiteli olup hafta içi her gün aile hekimliği ve diş hekimliği polikliniği hizmet vermektedir. Hastane bünyesinde 24 saat acil polikliniği hizmet vermektedir.

Uluborlu
Uluborlu Devlet Hastanesi

25 yatak kapasitesiIi Isparta Uluborlu Devlet Hastanesinde poliklinik hizmetleri, 112 acil sağlık hizmetleri, ağız ve diş sağlığı polikliniği, laboratuar hizmetleri, röntgen hizmetleri ve hemodiyaliz hizmetleri verilmektedir.

Yalvaç
Yalvaç Devlet Hastanesi

75 yatak kapasiteli hastane köy ve kasabaları ile birlikte yaklaşık 60000 nüfusa sahip Yalvaç ilçesi halkına hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Isparta Hastaneleri

Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Kampüsü içindeki 400 yataklı yatak kapasiteli olan Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Isparta ve çevre halk...

Özel Davraz Yaşam Hastanesi, 2007 yılından bugüne kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunma amacıyla, tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekil...

Eğirdir Kemik Hastanesi; ortopedi ve travmatoloji, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kulak bur...

Meddem Hastanesi olarak tüm branşlarda poliklinik hizmetleri ile birçok alanda referans hastane olarak hizmete devam ediyoruz....