Isparta Gülkent Devlet Hastanesi

Isparta Gülkent Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Isparta Gülkent Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:İstiklal Mah. Atatürk Bul. No:104
Telefon:0 (246) 211-5000
37.77323830.555534

Kurum Hakkında

Gülkent Devlet Hastanesi, 1972 yılında 110 yataklı SSK Isparta Hastanesi olarak Eğirdir Karayolu üzerinde hizmete girmiştir.

1998 yılına kadar aynı yerde SSK'na mensup hastalara poliklinik ve yataklı servis hizmeti vermiştir. 1998 yılında Eğirdir Yolu üzerindeki hizmet binasına, 12 km uzaklıkta, İstanbul yolu üzerinde 4 bloktan oluşan 200 yataklı yeni hastane binası hizmete açılmıştır. Yeni hastane binasını hizmete girmesi ile birlikte; Eğirdir Yolu üzerindeki Hastane binasında; sadece, Poliklinik hizmetleri verilmiştir. Bu arada; Acil poliklinik hizmetleri mesai saatleri içerisinde, Eğirdir yolu üzerindeki binada, mesai sonrasında ise, İstanbul yolu üzerindeki binada verilmekte idi.

Hastanemizin Bakanlığımıza devri ve Sağlıkta Dönüşüm Projesi çerçevesinde, Hastanemizde yeniden yapılandırma çalışmalarına hız verilmiştir. İlk etapta 200 kadro yatak ve 213 fiili yatağa sahip iken, 300 kadro ve 243 fiili yatak sayısına ulaşılmıştır. Ayrıca Hastanemizde bilgi işlem ünitesi kurularak, bilgi akışı ve entegrasyonu sağlanmıştır.

Isparta Gülkent Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Isparta Gülkent Devlet Hastanesi, Isparta şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Isparta Devlet Hastanesi

Adres: Doğancı Mah. Yokuşbaşı Sok. No:34

Telefon: 0 (246) 211-5000

MHRS - Online Randevu

Isparta Gülkent Devlet Hastanesi RandevuIsparta Gülkent Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Cemal Soner · 17 Şubat 2013

Gerek ameliyat öncesi ve gerekse ameliyat sonrası rutin kontrollerde göstermiş olduğu yakın ilgi alaka nedeniyle Beyin cerrahı Sn. Hasan Serdar Coşkun Bey'e sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunarım.

Mustafa Berkil · 14 Kasım 2012

Opr. Dr. Alim Bahri Beyefendiye, Odyometri uzmanı Zafer Şahin Beyefendiye, sekreter Mümine Çakıcı Hanfendiye rahatsızlığımdan dolayı hastanede göstermiş oldukları ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim. Çok yerlerde görmeye hasret olduğumuz insana verilen önemie hayran oldum başarılar iyi insanlar hep böyle görevlilere bu ülkenin insanlarını ihtiyacı var. Saygılar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Isparta Gülkent Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Isparta Gülkent Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Isparta Gülkent Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Isparta Hastanesi

380 metre uzaklıkta

İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16

Davraz Yaşam Hastanesi

680 metre uzaklıkta

Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1

Avrupagöz Isparta Göz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Çelebiler Mahallesi 1414 Sokak No:22

Isparta Şifa Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Yayla Mah. 1615 Sk. No:40

Atanur Göz Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Kurtuluş mah. 137 cad. No:31

Dr. Sadık Yağcı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Hızırbey Mahallesi 1509 Halis Sokak