İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Cerrahpaşa Kampüsü
Telefon:0 (212) 414-2200
41.00606228.94038

Kurum Hakkında

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ülkemizin en köklü tıp fakültesinin hastanesi olarak önemli bir misyon üstlenmektedir. İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi bir yandan geleceğin doktorlarına ve mezun hekimlere uzmanlık eğitimleri sırasında hasta görme imkanı verirken, bir yandan da hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışmaktadır. İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’ne başvuran hastaların büyük bir çoğunluğunu diğer sağlık merkezlerinde görülen ve hastanemize sevk edilen komplike hastalar oluşturmakta, İstanbul’un ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalarımıza en son bilimsel veriler ışığında güncel ve tutarlı bir sağlık hizmeti verilmektedir.

Fakültemiz mensubu öğretim üyeleri, dünya çapındaki bilimsel araştırmalarını hastanemizde gerçekleştirmekte ve bu araştırmalar sonucunda ortaya koydukları tanı ve tedavi metodlarını hastanemizde uygulanmaktadırlar. Pek çok farklı hastalık için teknolojinin en son imkanları kullanılarak ülkemizde ilk kez uygulanan teşhis ve tedavi yöntemleri İstanbul Tıp Fakültesi’nde gerçekleştirilmektedir. Bu yapısıyla İstanbul Tıp Fakültesi bir “referans hastane” özelliği taşımaktadır.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gülpaşa Düzenli · 7 Nisan 2014

Daha fazla devlet hastanesi lazım bırde doktorlar özverili olmalı, birazda hastaya saygılı olmalılar, hastalarda doktora. Ülkede eksikliğimiz medeniyet

Vedat Yalçın · 23 Aralık 2013

Sağlık işletmeleriyle ilgili yapmam gereken yarım saatlik dönem projem için Cerrahpaşa hastanesine gittim. Gidip danıştığım her departman bana yardımcı olmak yerine topu bir başkasına attı. Sonunda Personel Müdürüne gittik. O da topu hastane müdürüne attı. Hastane Müdürü Şakir Bey de: Gençler size yeteri yardımcı olamam kurnazca bir manevrayla bu sizin önemli ödevinizdir bi eksiklik olmaması için Rektörlükle konuşun dedi. O da topu Rektörlüğe attı. Bu cerrahpaşa da çalışanlar halka hizmet yerine topu başkasına atmayı öğrenmişler. Hizmet değil, top atmayı öğrenmişler, Müdürleri de top hakemi olmuş...
Vay seni Cerrahpaşa
İçmem suyundan içmem
Bi daha ki seneye
Yolcudan gelip geçmem...

Acer Tunç · 30 Mayıs 2013

İnsanlar memnun kalıyor bir de randevu işi kolaylaşsa daha memnun kalacaz. Sürekli arıyoruz.

Burhan Aydın · 16 Mart 2013

Beyin Cerrahisindeki Uz.Dr Ali Kafadar'a sonsuz minnettarlığımı ifade etmek isterim. Gerçekten çok sagıdeger, işnin uzmanı, sonsuz teşekkürler Ali Kafadar

Orhan Demir · 5 Mart 2013

Kulak burun boğaza gittim odyoloji için 15 gün sonrasına gün veriyor bu ne ya herkesmi sağır

Semira Semira Koyun · 7 Ocak 2013

sadece acilde gelen hastalara daha fazla ilgi göstermenizi rica ediyoruz çünkü tansiyon hastası bir insan o an ani yükselişle hayatını kaybedebilir felç kalabilir. Ben yasadım bunu saatlerce bekletildim sadece dil altı hapıyla 21 kadarda cıktı talebe staj gören dr adaylarının elindeydim telefonla hocama sorayım sürekli neden soruyorlar neden başlarında hocaları yok

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 47 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi

460 metre uzaklıkta

Kasap İlyas Mah. Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

510 metre uzaklıkta

Millet Caddesi Aksaray / Fatih

Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

590 metre uzaklıkta

Haseki Cad. No:26/1 Haseki

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi

610 metre uzaklıkta

Kızılelma Cad. No:16/1 Fındıkzade

Ürorad Üroloji Merkezi

640 metre uzaklıkta

Keçehatun Mah. Adnan Adıvar Cad. Emiralioğlu Apt. No:24 Kat:1-2

Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi

640 metre uzaklıkta

Millet Cad. No:21/1 D:4 Fatih