İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kurum Adı:İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Tabaklar Mah. Hastane Caddesi
Telefon:0 (374) 270-4575
40.73319331.601439

Kurum Hakkında

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyet gösteren Hastane, 26 Mart 2011 yılında Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi ile birleşmiştir.

28 Kasım 1998 tarihinde hizmet vermeye başlayan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, 26 Mart 2011 tarihinde Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi ile birleşerek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ünitesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Bolu şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres: Sağlık Mah. Şehitler Cad.

Telefon: 0 (374) 270-4575

MHRS - Online Randevu

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Randevuİzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

A'Savaş Çalişkan · 2 Mart 2016

Ben 01.03.2016 tarihinde saat 11 civarında hastaneye geldim saat 01.00 ve hala bir doktor yok. Helal olsun sizlere tek doktorla koca hastaneyi çevirmeye çalışanlara...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 69 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatma Hatun Hastanesi

80 metre uzaklıkta

Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23

Özdiyaliz Diyaliz Merkezi

290 metre uzaklıkta

Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Sağlık Mah. Şehitler Cad.

Çağsu Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62

Nefro Bolu Diyaliz Merkezi

3 km. uzaklıkta

İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.4 km. uzaklıkta

Alpağut Mahallesi 6. Sokak No:79