Kahramanmaraş şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 7 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Kahramanmaraş ilinde toplam 26 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Kahramanmaraş yazısına tıklayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Devlet Hastaneleri Listesi

Afşin
Afşin Devlet Hastanesi

Afşin Devlet Hastanesi, ilçe merkezine 3 km uzaklıkta bulunan mevcut binasında 100 yataklı olarak 1989 yılında hizmet vermeye başlamış ve halen aynı binada hizmete devam etmektedir.

Andırın
Andırın Devlet Hastanesi

Andırın ilçesi Andırın Merkez adresinde hizmet sunmaktadır.

Çağlayancerit
Çağlayancerit Devlet Hastanesi

2010 yılında açılan Çağlayancerit Devlet Hastanesi ilçe merkezine 4-5 km uzaklıkta olup 10 yataklı olarak sağlık hizmeti sunmaktadır.

Dulkadiroğlu
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi

Kahramanmaraş Devlet Hastanesi, Yenişehir Devlet Hastanesi ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından 2012 yılında alınan karar gereği birleştirilerek, Kahramanmaraş Şehir Devlet Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamamıştır.

Elbistan
Elbistan Devlet Hastanesi

İlçemiz Devlet Hastanesi ile Elbistan SSK Hastanesi 2005 yılında birleştirilerek Elbistan Devlet Hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İlçe merkezindeki Hastane, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Bölümü olarak faaliyet göstermektedir.

Göksun
Göksun Devlet Hastanesi

Ülkemiz genelinde başlatılan sağlık hizmetlerinin iyileştirilme çalışmalarına paralel olarak yapılan 75 yataklı Göksun Devlet Hastanesi binası 1989 yılında hizmete açılmıştır.

Pazarcık
Pazarcık Devlet Hastanesi

Pazarcık Devlet Hastanesi olarak son teknolojik gelişmelere dayalı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermek, çalışanlarımızın da memnuniyetinin ve her türlü gelişmeye katkılarının da önemsendiği hizmet anlayışını taşıyan kurumsallaşmış bir hastane olmak en büyük amacımızdır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Kahramanmaraş Hastaneleri

400 yataklı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Avşar Kampüsünde bulunan 600 yataklı yeni binasından hizme...

Özel Caka Vatan Hastanesi olarak şehrimizi üstün kalite standartlarındaki hastanecilik anlayışımızla buluşturmak üzere yola çıktık....

Kahramanmaraş Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Necip Fazıl Şehir Hastanesi ek hizmet binası olarak faaliyetlerine devam etmekted...

Bölgenin en modern binası olan Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde toplam 60 poliklinik odası mevcut olup, Kahramanmaraş halkına en...