Karaçoban İlçe Hastanesi

Karaçoban İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Karaçoban İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Karaçoban
Adres:Karaçoban
Telefon:0 (442) 591-2150
39.35101142.112742

Kurum Hakkında

Kurumumuz Karaçoban Sağlık Grup Başkanlığı ve İlçe Devlet Hastanesi aynı binada hizmet vermektedir. Devlet Hastanesi 2005 yılı nisan ayında 50 yataklı hastane olarak fiilen hizmete açılmış olup yaklaşık 6000 metrekarelik bir alan üzerine kuruludur. Entegre hastane olarak 2007 yılı ocak ayından itibaren statüsü değişmiş olup 20 yataklı İlçe hastanesi olarak Karaköprü Aile Sağlığı Merkezi, Kopal Aile Sağlığı Merkezini de bünyesine katarak birinci basamak ve ikinci basamak sağlık hizmeti vermektedir.

Başkanlığımıza bağlı 20 köy, 5 mezra ve ilçe merkezi dahil 08:00 -17:00 saatleri arasında Aile Hekimliği Polikliniği, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniği ve 24 saat Acil polikliniği biri 112 acil Ambulansı olmak üzere 2 ambulans ve şoförü bulunmaktadır. 112 B tipi 112 acil istasyonumuz hastanemiz personeli tarafından yürütülmekte olup, aşı, gebe ve loğusa takibi, bebek izlemleri ve çeşitli halk eğitimleri Aile Sağlığı Personeli tarafından sürdürülmektedir. Kurumumuzda Biyokimya, Hemogram ve idrar tetkikleri laboratuar hizmetleri, röntgen hizmetleri hastanemiz bünyesinde yapılmaktadır.

Karaçoban Devlet Hastanesi hizmete girdiği tarihten bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Karaçoban İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karaçoban İlçe Hastanesi, Erzurum ili Karaçoban ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karaçoban İlçe Hastanesi RandevuKaraçoban İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Karaçoban İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karaçoban İlçe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karaçoban İlçe Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karaçoban İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bulanık Devlet Hastanesi

31.6 km. uzaklıkta

Zafer Mah. Yeni Hastane Cad.

Hınıs Devlet Hastanesi

35.3 km. uzaklıkta

Yenikent mahallesi Cumhuriyet caddesi 1/7 Hınıs

Karayazı Devlet Hastanesi

39.2 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Sıhhıye Caddesi

Malazgirt Devlet Hastanesi

43.6 km. uzaklıkta

Terminal Yanı (Otogar), Selçuklu Mahallesi

Varto Devlet Hastanesi

60.1 km. uzaklıkta

Gümgüm Mah. Çaylar Yolu

Tutak Devlet Hastanesi

60.3 km. uzaklıkta

Van Yolu, Kazım Karabekir Caddesi

Tekman Devlet Hastanesi

61.2 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. Şehit Özgür Ocak Cad. No:32