Karapınar Devlet Hastanesi
Karapınar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Karapınar
Adres:İpekçi Mah. İnönü Cad.
Telefon:0 (332) 755-1132
37.71525933.555087
Karapınar Devlet Hastanesi Hakkında

Karapınar devlet hastanesi 1963–1964 yıllarında Devlet ve Vatandaşın iş birliği sayesinde sağlık ocağı olarak yaptırılmıştır. 1986 yılında 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. Daha sonra 1989 yılında ek bina tamamlanarak hastanemizin yatak kapasitesi 50 ye çıkarılmıştır.

İl Merkezine 100 km uzaklıkta olup İç Anadolu'yu Akdeniz'e ve Anadolu'ya bağlayan en kısa mesafeli ve işlek uluslar arası yol güzergahı üzerindedir. 2010 yılı yatırım alınan ek 50 yatak hastane inşasının tamamlanması ile Karapınar Devlet Hastanesi 100 Yataklı Devlet Hastanesi statüsüne kavuşacaktır.

▼ Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Karapınar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karapınar Devlet Hastanesi, Konya ili Karapınar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu Alma

Karapınar Devlet Hastanesi RandevuKarapınar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak telefonla randevunuzu alabilirsiniz.

Karapınar Devlet Hastanesi Yorumlar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karapınar Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Puan Verin

Karapınar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Karapınar Devlet Hastanesi Harita
Karapınar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız
Yakınlardaki Diğer Sağlık Kurumları

50.1 km. uzaklıkta - Türbe mah. Eski Devlet Hastanesi Yanı

50.5 km. uzaklıkta - Yunuslu Mah. Kazım Karabekir Cad. Gökdelen Apt Altı No:45

51 km. uzaklıkta - Toros Mahallesi Yurt Caddesi No:13

66 km. uzaklıkta - Kirişçi Mahallesi İbrahim Baran Cad. No:4

66.2 km. uzaklıkta - Tahsin Ünal Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. No:4

66.4 km. uzaklıkta - Mansurdede Mah. Atatürk Bulvarı (30 Metrelik Yol Üzeri) 076 Sokak No:1