Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Merkez
Adres:Karakaş Mahallesi Hasanpaşa Caddesi Ayhan Çetintaş Apartmanı No:10
Telefon:0 (288) 212-8259
41.73264427.222018

Kurum Hakkında

1997 Yılında Kırklareli Devlet Hastanesine bağlı olarak çalışmalarına başlayan Diş Tedavi ve Protez Merkezi 2008 yılında müstakil bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak yeni binasında hizmetine başlamıştır. 2011 yılında resmi olarak Lüleburgaz Diş Tedavi Ve Protez Merkezi kurumumuza bağlanmıştır.

Kırklareli Merkez 14 hekimin aynı anda çalışabileceği tek tek poliklinik odalarının yanı sıra idari kısım, ilk müşade odası, panaromik röntgen odası, diş teknisyen laboratuarı ve sterilizayon mevcuttur. Yaklaşık 1200 m² kapalı alana sahip merkezde tüm Diş Hekimliği hizmetleri (uzmanlık gerektiren cerrahi vakalar ve ortodontik vakalar hariç) ilk muayene ve tanıdan itibaren gerekli tüm protezlere kadar olan işlemler yapılmaktadır. Tüm bu hizmetler tam bir otomasyon içinde yürütülmektedir.

Merkezimizde ve Lülüeburgaz Diş Tedavi ve Protez Merkezinde 22 diş üniti, 2 adet panaromik röntgen cihazı, 2 merkezi otoklav, 2 adet merkezi sistem kompresörü, 1 adet yağlama ve temizleme makinesi, 1 adet ultrasonik yıkama cihazı, 1 adet toz emebilen cila motoru, 1 adet polimerizasyon ünitesi ve her poliklinikte amalgamatör ışınlı dolgu cihazı ve kavitron mevcuttur.

Tüm alet ve diş hekimliğinde kullanılan el enstürimanlarının sterilizasyon işlemi profesyonel ekipmanlarla paketlenerek yapılmaktadır.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Lüleburgaz Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak amacımız tüm çalışanlarımızın katılımı ile Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu standartlar doğrultusunda halkımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun zamanında, doğru ve memnun edici her geçen gün daha da kaliteli ideal sağlık hizmeti sunmaktır. Hedefimiz ise uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti sunarak tercih edilen hizmetleri ile mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırklareli şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sumeyye Soylu · 20 Aralık 2016

Arkadaşlar diş doktoruna gidicem ama hangisi iyi bilmiyorum önereceğiniz doktor varsa yazarsanız sevinirim

Mehtap Erden · 24 Mart 2015

Merhaba hastanenizdeki diş hekimi Dilara Ayverdi hanıma gösterdiği ilgi ve güler yüzü için çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Demet Özcan Özcan · 10 Şubat 2015

merhaba hastanenizde ortodonti uzmanı varmı bilgi alabilirmiyim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çebi Tıp Merkezi

590 metre uzaklıkta

Karakaş Mh. Hal Sk. Özcan Apt. No:16/2

Kırklareli Devlet Hastanesi

720 metre uzaklıkta

Karakaş Mah. Hastane Cad. No:9

Kırklareli Derman Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Karakaş Mah. İstanbul yolu üzeri 1.km

Pınarhisar Devlet Hastanesi

27 km. uzaklıkta

Cami Kebir Mh. Kaleler Mevki No:1

Babaeski Devlet Hastanesi

34.9 km. uzaklıkta

Dindoğru mah. 434 Nolu sokak, No:2, E-5 yolu üzeri

Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi

36.6 km. uzaklıkta

Ayvalı yolu 4. km

Balkan Hastanesi

36.6 km. uzaklıkta

Ayvalı Yolu 4. Km Lüleburgaz